Aktualne oprocentowanie kredytów samochodowych
  • Post author:
  • Post category:Usługi

Marzenia o nowym samochodzie można zrealizować z pomocą banków lub firm udzielających pożyczek. Oczywiście nowy samochód nie musi być nowym pod względem daty produkcji. Może być po prostu nowszym niż ten, którym jeździmy aktualnie. Każdy bank ma w swojej ofercie kredyt samochodowy. Jest to tak naprawdę zwykła pożyczka gotówkowa, która możemy po prostu przeznaczyć na zakup samochodu.

Kredyty samochodowe można porównać u pośrednika

kredyt samochodowy wielkopolskaMyśląc o zakupie nowego samochodu na kredyt przemyślmy dokładnie wybór banku bądź firmy pożyczkowej. Porównajmy wszystkie oferty zanim wybierzemy tą jedyną. Każdy bank oferuje bowiem pożyczki na innym oprocentowaniu. Ma koszt każdego kredytu składa się prowizja za udzielenie i marża banku z uwzględnionym składnikiem WIBOR. Jeśli chcemy wybrać najtańszy kredyt samochodowy Wielkopolska to najłatwiej jest to zrobić z pomocą pośrednika kredytowego. Nie trzeba samemu chodzić od banku do banku i dopytywać o aktualne warunki cenowe. Warto jedynie wiedzieć, że korzystny kredyt konsumencki na zakup samochodu nie powinien być oprocentowany na więcej niż jedenaście procent. Wszystko co ponadto trzeba rozważyć w innych aspektach. Może się bowiem okazać, że bank oferujący tańszy kredyt nam go nie udzieli a ten z droższą ofertą przyzna nam pożyczkę. Wszystkich informacji udzieli nam pośrednik kredytowy, który od razu może nam pokazać oprocentowania w różnych bankach i ich wymagania do zdolności kredytowej.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie najkorzystniejszej oferty kredytowej jest skorzystanie z pomocy fachowca pośredniczącego w ich udzielaniu. Pamiętajmy, że idąc do pośrednika kredytowego możemy liczyć na porównanie wszystkich ofert, którymi dysponuje. A każdy pośrednik ma dostęp do ofert kredytowych większości banków i firm pożyczkowych.