Akumulatorowe samochody dla dzieci

Samochody na akumulator cieszą się zainteresowaniem wszystkich mniejszych dzieci. Są to samochodziki, które wyposażone w silnik i dwa akumulatory potrafią zapewnić dziecku moc frajdy przez nawet 40 minut. Są to samochody mimo mocnej konstrukcji bardzo lekkie i bezpieczne. Można je kupić w znanych sklepach z zabawkami dla dzieci. Polecane samochody występują w różnych kolorach i o różnym wyposażeniu.

Auto na zdalne sterowanie

autko na akumulator dla dzieckaSamochody z akumulatorami kosztują około 500 złotych. Wytrzymałe autko na akumulator dla dziecka musi mieć mocną konstrukcję. Samochody rozpędzają się nawet do 3-7 km/h. Amortyzatory na 4 kołach. Posiadają dwa silniki o mocy 2x 45W dlatego radzą sobie na różnym podłożu. Można je zabrać na wycieczkę do lasu. Samochód wyposażony w podgumowane koła. To sprawia, że nie ślizga się nawet na gładkiej powierzchni. Niektóre modele wyposażone są w odtwarzacz MP3, mają atrapy lusterek i sygnał dźwiękowy czyli klakson. 3 punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają bezpieczną jazdę. Za pomocą pilota rodzic może uruchomić sterowanie przód/tył, sterowanie lewo/prawo, przełączanie prędkości pojazdu na trzy tryby oraz zatrzymać pojazd. Dziecko w samochodzie ma pedał gazu oraz hamulec. Wolny start nie powoduje gwałtownych szarpnięć podczas startu pojazdu. Oczywiście drzwi samochodziku są otwierane co zapewnia atrakcje jeszcze większą.

Zabawa samochodem z akumulatorem to często marzenie z dzieciństwa wielu rodziców. Dlatego tak często spełniają marzenia swoich dzieci o posiadaniu samochodu z akumulatorem. Auta te przynoszą wiele uciechy. Można je łatwo przewozić w bagażniku bo mają tylko 120 cm długości. Dzięki temu można je zabierać na wycieczki. Akumulator w pełni naładowany przynosi uciechę nawet przez około 60 min jazdy.