Artysta ręcznie malujący obrazy 

Miałem duszę artysty i kochałem malować. Już od dziecka wykazywałem się niesamowitym talentem. Malowanie całe życie było moją pasją, jednak było moim hobby, bo po szkole poszedłem do pracy, żeby zarabiać pieniądze na życie. Obrazy jednak malowałem cały czas. 

Dobrze sprzedany obraz namalowany ręcznie 

obrazy ręcznie malowanePewnego dnia miałem natchnienie i postanowiłem namalować coś wyjątkowego. Prawdą było, że wszystkie moje obrazy ręcznie malowane były wyjątkowe, ale tym razem szukałem inspiracji w naturze. Chciałem namalować mroczny obraz, który odzwierciedlałby wiele emocji. Posiłkowałem się podczas malowania obrazu jednym ze swoim ulubionych malarzy, który najlepsze prace wykonywał w latach siedemdziesiątych. Obraz malowałem dwa miesiące. Był idealny i zdecydowałem się nim pochwalić. Wystawiłem więc zdjęcie tego obrazu na portalu społecznościowym, gdzie posiadałem swoje konto. Obraz cieszył się samymi pozytywnymi opiniami. Odezwał się do mnie jakiś człowiek, który kolekcjonował ręcznie malowane obrazy i chciał mój kupić. Nie miałem pojęcia za ile mu go sprzedać, bo nigdy żadnego ze swoich obrazów nie sprzedałem. Klient więc sam zaoferował cenę, która w mojej ocenie była wyjątkowo wysoka. Z jednej strony żal było mi sprzedawać ten obraz, bo było to moje najlepsze dzieło, ale świadomość takiego dużego zarobku była silniejsza. Klient ten pytał mnie, czy namaluję dla niego jeszcze jakiś obraz i się zgodziłem. Poprzedni, ręcznie namalowany sprzedałem korzystnie i wiedziałem, że za kolejny także dużo dostanę.

Regularnie zacząłem z czasem sprzedawać swoje obrazy, bo coraz więcej osób interesowało się ich zakupem. Wszystko za sprawą tego, że obrazy zacząłem pokazywać w internecie i ludzie mogli dostrzec mój ogromny i nietuzinkowy talent malarski.