Asortyment hurtowni zoologicznej

 

Razem z moim mężem kochamy zwierzęta. Zawsze pomagaliśmy wszystkim, które potrzebowały pomocy. Swoje zamiłowanie postanowiliśmy przekuć w prawdziwą firmę i zacząć zarabiać. Otworzyliśmy więc hurtownię z artykułami zoologicznymi, szczególnie dla psiaków.

Karmy dla psów musiały być najwyższej jakości

karma dla psów wolfsblutZauważyliśmy razem z małżonkiem wspaniały trend. Coraz więcej właścicieli psów chciało karmić je tylko produktami najwyższej jakości, sprowadzonymi ze sprawdzonych źródeł. To bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie sklepów zoologicznych. Sami mamy trzy psiaki i wiemy, że lubią prowadzić zupełnie inny tryb życia. Karo jest bardzo aktywnym zwierzakiem, więc potrzebuje karmę, która zapewni mu bardzo wiele witamin. Julius natomiast zdecydowanie jest leniuchem. Jego zapotrzebowanie na energię pochodzącą z posiłków jest znacznie mniejsze. Lotus jest jeszcze młodym pieskiem jednak już wiem, że będzie lubił biegać i beztrosko się bawić. Coraz więcej właścicieli sklepów zoologicznych pyta, czy w większej ilości dostępna będzie karma dla psów wolfsblut. Ostatnio jest mocno reklamowana, a co za tym idzie coraz więcej osób chce je dla swoich zwierzaków. Mąż już sprawdził i za tydzień powinna przyjść naprawdę solidna dostawa. Jako, że jesteśmy hurtownią sprzedawać ją będziemy w workach po piętnaście kilogramów. Sprzedawcy naturalnie mogą później sprzedawać ją na worki, to w sumie forma biznesu. Cieszę się, że nasza firma rusza „z kopyta” i wielu sprzedawców chce nam zaufać.

Liczę na to, że w najbliższym czasie będziemy sprzedawać produkty na całe województwo. Stawiamy na rozwój. Liczę, że teraz będzie tylko lepiej a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zwierzęta będą żyły długo i będą zdrowe. To niezwykle ważne dla czworonogów oraz ich właścicieli.