Bongo – to warto wiedzieć

Entuzjastów inhalacji z zastosowaniem rozmaitych ziół i olejków aromatycznych jest wielu. Dlatego też na rynku dostępne są rozmaite sposoby na to, aby jej zażywać. Poza klasycznymi papierosami, której jak wiadomo do najzdrowszych nie należą, dostępne są również alternatywy dla nich. Jedną z nich stanowi fajka wodna typu bongo, której został poświęcony niniejszy artykuł.

Fajka wodna typu bongo – informacje

bongo fajka wodnaBongo jest to fajka wodna, która służy do palenia wybranych przez siebie ziół. W jej dzbanie umieszczana jest woda, a cybuch napełnia się odpowiednim suszem, którego opary wciąga się przy użyciu ustnika. Zanim jednak dym dostanie się do płuc użytkownika, jest on filtrowany poprzez wodę, aby kolejno trafić do zbiornika, z którego użytkownik się nim zaciąga. Bongo fajka wodna jest dostępne w różnorodnych rozmiarach. Można dzięki temu wybrać jego mniejszy egzemplarz, który łatwo ze sobą zabrać w dowolne miejsce. Większe fajki wodne najlepiej sprawdzają się w użytku domowym. Bongo to dobry sposób na relaks i odpoczynek. Sprawdzi się ono także jako urozmaicenie spotkań towarzyskich. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią palić tytoniu, ale nie stronią jednocześnie od inhalacji z zastosowaniem rozmaitych ziół. Dostępność tego typu fajki wodnej jest duża, w związku z czym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Użytkowanie fajki wodnej typu bongo to dobra zabawa i ciekawy sposób na aromaterapię. Zaciąganie się olejkami o ulubionych smakach oraz wdychanie ich wyjątkowego zapachu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Bongo jest bezpieczną alternatywą dla klasycznych papierosów, dlatego też warto po nie sięgnąć nawet w trakcie walki z nałogiem. Dzięki temu łatwiej uda nam się pozbyć niezdrowego uzależnienia w przyjemny sposób.