Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Chce ona być wówczas piękna, zniewalająca i pragnie, by cała uwaga była zwrócona tylko na nią. Wybór odpowiedniej sukni i fryzury trwa czasami bardzo długo, a zdarza się, że jest okraszony także sporą dawką łez. A przecież suknia i włosy to dopiero początek! Na weselu panna młoda musi być perfekcyjna, więc istotny jest każdy szczegół. Co zatem zrobić by być piękną na weselu?

Wesele czas start

weselePrzygotowania do wesela to bardzo duże wyzwanie. Trzeba zadbać o swój własny wygląd jak i wygląd całej uroczystości. Zanim panna młoda zdecyduje się na wybór swojej sukni i uczesania musi określić scenerię, w jakiej odbędzie się uroczystość. Czy to ma być nastrojowy pałac, elegancki hotel czy ślub w plenerze. Od wyboru scenerii będzie zależeć charakter i styl uroczystości, a co za tym idzie i wygląd panny młodej. Na weselu, jak chyba w żadnej innej sytuacji, wszystkie elementy, nawet te pozornie nie powiązane, muszą do siebie pasować. Organizacja tego wszystkiego niejednych przyszłych małżonków przyprawiła już o ból głowy, dlatego przygotowując się do własnego ślubu warto organizację wesela zlecić firmie specjalizującej się w urządzaniu tego typu uroczystości, a samemu spokojnie skupić się na własnych sprawach. A wiadomo, że dla każdej panny młodej, to właśnie jej wygląd jest najważniejszą sprawą. Zlecając organizacje uroczystości konsultantom ślubnym może ona poświęcić więcej czasu własnym przygotowaniom i co ważniejsze cieszyć się nimi.

Piękną być – salon kosmetyczny

salon kosmetycznyKażda kobieta chce wyglądać w ten wyjątkowy dzień najpiękniej, nie tylko dlatego by wszyscy goście się nią zachwycali, ale także dlatego, że dobry wygląd jest gwarantem dobrego samopoczucia, A uśmiechnięta i szczęśliwa panna młoda to piękna panna młoda. Krótko przed samym weselem wykonuje się makijaż i fryzurę, jednak o swoją urodę przyszła żona powinna zadbać już dużo wcześniejszej, Do istotnych zabiegów, które niewątpliwie będą miały wpływ na prezencje należy intensywna regeneracja włosów oraz paznokci. Pozwoli to nie tylko podkreślić ich naturalne piękno i blask, ale także przygotuje je odpowiednio do dalszych zabiegów. Poza tym, jeśli pannie młodej zależy na idealnym wyglądzie, warto również rozważyć skorzystanie z dermatologii estetycznej. Współcześnie daje ona bardzo wiele możliwości. Pozwala na poprawienie kondycji skóry, jej ujędrnienie, a nawet usunięcie nadmiernych warstw tkanki tłuszczowej. Wśród zabiegów z gamy dermatologii estetycznej można wyróżnić:

 • redukcję zmarszczek mimicznych
 • usuwanie przebarwień i tatuaży
 • leczenie rumienia i trądziku
 • usuwanie zmian skórnych
 • zabiegi liftingujące
 • usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • głębokie nawilżanie skóry
 • korektę ust
 • modelowanie kształtu twarzy
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • mezoterapie
 • maseczki depigmentacyjne

Należy jednak pamiętać, że jeśli rozważamy skorzystanie z tego rodzaju usług przed weselem, trzeba o tym pomyśleć dużo wcześniej. Niektóre z tych zabiegów trzeba powtórzyć, natomiast w przypadku innych efekty, czy wręcz przeciwnie skutki, zabiegu mogą pojawić się lub zniknąć dopiero po pewnym czasie.

Oczy zwierciadłem duszy – piękna panna młoda – przedłużanie rzęs

przedłużanie rzęsKażdy chyba słyszał w rozmowach ze znajomymi, że ktoś ma coś takiego w spojrzeniu albo takie oczy, że można się w nich rozpłynąć. Coś w tym rzeczywiście jest. O tym, czy uznajemy kogoś za atrakcyjnego często decyduje spojrzenie, jakaś jego tajemniczość i głębia. Dlatego niemal wszystkie kobiety przykładają ogromną wagę do makijażu właśnie oka, a skoro na co dzień tak dbamy o to, by nadać naszemu spojrzeniu głębi, to co dopiero w tak wyjątkowym dniu jakim jest ślub. Oko musi wyglądać na otwarte, duże, a spojrzenie musi być zalotne i podkreślone. Uzyskanie takiego efektu za pomocą samego makijażu często okazuje się niemożliwe. Jak wszystkie panie wiedzą, kluczowym elementem do nadaniu spojrzeniu charakteru są rzęsy. Niestety posiadaczek naturalnie długich i podkręconych rzęs jest niewiele. Choć w ofercie drogerii jest wiele maskar, które dają naprawdę dobre efekty, to jednak na wesele mogą okazać się one niewystarczające. Jeśli zależy nam na pięknym efekcie warto zdecydować się na przedłużenie rzęs. Tylko z umiarem, na wesele mogą sprawdzić się dwie metody. Kocie oko, które polega na przedłużeniu rzęs jedynie w kącikach oka, co podkreśla w subtelny sposób spojrzenie. Ta metoda jednak jest zarezerwowana raczej dla pań, które posiadają własne rzęsy dość długie. Dla posiadaczek bardzo krótkich włosków najlepszym rozwiązaniem będzie metoda przedłużania rzęs 1:1. Pozwala on uzyskać dobre i naturalnie wyglądające rezultaty, które w połączeniu z właściwym makijażem dadzą niesamowity efekt.


Więcej informacji:


Zamykając temat ślubu w plenerze

Pięknie wyglądać na własnym weselu chce każda kobieta. Dziś jest nam o wiele łatwiej uzyskać pożądany efekt, ponieważ mamy do swojej dyspozycji cała gamę produktów i usług mających na celu poprawienie naszej urody, stanu i kondycji skóry oraz podkreślenie naturalnego piękna każdej z nas. Decydując się na odpowiednie rozwiązania dostosowane do naszej urody i osobowości, w tym wyjątkowym dniu możemy wyglądać jak z okładki magazynu.