Praca zmusza mnie do podróży. Nie narzekam, bo lubię poznawać nowe miejsca, a za kierownicą czuję się najpewniej. Kolejnym przystankiem miała być Bydgoszcz. Stolica województwa kujawsko-pomorskiego, przecięta przez pasmo Brdy. Nigdy nie byłam w tym mieście, dlatego ciekawiło mnie, jak ono wygląda. Napiłam się kawy, którą kupiłam na stacji benzynowej i zobaczyłam, że zostało mi niewiele kilometrów.

Bydgoska pomoc drogowa działająca przez 24h

pomoc drogowa 24h bydgoszczWłączyłam światła awaryjne. W momencie, kiedy sprawdzałam ilość pozostałych kilometrów do Bydgoszczy, mój samochód odmówił posłuszeństwa. Przez moment nie wiedziałam, co zrobić. Nie znam się na mechanice auta. Wyciągnęłam telefon i wystukałam frazę „pomoc drogowa 24h bydgoszcz”. Pojawił mi się szereg firm. Było po dwudziestej trzeciej, dlatego zależało mi na takiej, która oferowałaby usługi całodobowe. Znalazłam w końcu odpowiedni kontakt i zadzwoniłam. Wyjaśniłam, że nie wiem, co się stało, ale stoję niedaleko miasta i potrzebuję pomocy. Po dość krótkim czasie oczekiwania, co mnie zaskoczyło, nadjechała laweta. Panowie z pomocy drogowej byli bardzo życzliwi i spokojnie wysłuchali mojej historii. Przedstawiony przez nich cennik również był miłą niespodzianką. Pomogli mi w dostaniu się do hotelu i transporcie samochodu służbowego. Szczegóły na temat wykonanej usługi mieli później uzgodnić z moją firmą.

Współpraca z pomocą drogową z Bydgoszczy sprawiła, że szybko się uspokoiłam i bezpiecznie znalazłam się w swoim miejscu noclegowym. Warunki zawartej umowy były korzystne dla obu stron. Panowie byli naprawdę przyjaźnie nastawieni, pomimo późnej pory nocnej i służyli radą. Całą resztę konsultowali z reprezentowaną przeze mnie firmą. Samo miasto okazało się miejscem pełnym pięknych kamienic.