Chciałem wymienić instalację elektryczną

 

Postanowiłem zrobić generalny remont mojego mieszkania. Chciałem w nim wymienić dosłownie wszystko, ponieważ wszystkie rozwiązania były już przestarzałe i sprawiały coraz więcej problemów. Na początek umówiłem się z hydraulikiem, który wymienił starą instalacją hydrauliczną oraz dostosował nowe połączenia do zmywarki. Naturalnym następnym etapem była wymiana elektryki.

Poszukiwania fachowca od instalacji elektrycznych

instalacje elektryczneAby uniknąć naciągaczy oraz fuszerki przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń oraz popytałem moich sąsiadów czy polecają jakiegoś dobrego elektryka. Zadzwoniłem pod każdy numer telefonu z dokładnie tym samym zapytaniem. Jaki będzie koszt remontu całej sieci elektrycznej w 3- pokojowym mieszkaniu, jaki jest koszt jednego punktu, z jakich przewodów elektrycznych korzystają oraz kiedy mogliby rozpocząć pracę i ile by ona trwała. Po otrzymaniu odpowiedzi na moje pytania skrzętnie wszystkie zapisywałem aby pod koniec dnia je porównać. Analizując dane zaskoczyło mnie, że jeden z elektryków robi instalacje elektryczne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zdecydowałem się oddzwonić do elektryka, który oferował wysoką jakość, w dość atrakcyjnej cenie biorąc pod uwagę ceny przewodów firmy, z której korzysta. Umówiliśmy się na dogodny dla nas termin na spotkanie w mieszkaniu, aby przygotować plan działania i rozkład każdego gniazdka, włącznika światła oraz oświetlenia.

W wyznaczonym terminie elektryk wraz z swoją ekipą pomocników wziął się do pracy. W wolnej chwili po pracy sprawdzałem jak idą postępy prac. Zauważyłem, że zgodnie z tym co dowiedziałem się podczas rozmowy, elektryk używa przewodów elektrycznych wysokiej klasy, a same przewody są starannie układane przy pomocy poziomicy laserowej. Jestem bardzo zadowolony z postępów prac.