Czy postawić na klasyczne figi?

Może i zaskoczę kobiece czytelniczki, ale statystycznie, duży odsetek mężczyzn lubi u kobiet tradycyjne majtki figi, oczywiście bardziej te w koronkowej wersji niż bawełnianej. Ale jednak figi, a nie stringi –  jak mogłybyśmy się spodziewać, uważając to prawie jako pewniak. Jeśli jesteś przed bieliźnianymi zakupami to mam parę porad.

Czy postawić na klasyczne figi?

majtki figi damskieRodzai kobiecych majtek jest znaczna ilość. Szorty, stringi, szorto – stringi, bokserki czy ów klasyczne figi? Co tu wybrać? Postawić na wygodę czy też seksapil? Otóż należy mieć w zanadrzu parę typów. Wszystko bowiem zależy od okoliczności. Na romantyczne wieczory we dwoje wybierz klasyczne figi, ale te bardziej sensualne i zmysłowe. Są eleganckie, wygodne, a przy tym po prostu kuszące. Dla codziennego, komfortowego funkcjonowania, postaw na szorty czy figi bawełniane  –  idealne pod spodnie, jeansy, getry. Jeśli zakładasz bardzo obcisłe ubrania czy też delikatnie prześwitujące to wybierz cieliste odcienie i najlepiej klasyczne majtki figi damskie, w dodatku bezszwowe. Tak, aby nic się nie odbijało, nie zaznaczała się żadna linia pod warstwą ubrania. Stringi też oczywiście nie są wykluczone. Subiektywnie, nie jestem ich zwolenniczką bowiem dla mnie nie są wygodne w noszeniu, dodatkowo wydaje mi się, że apetyczniej i estetyczniej wygląda się w nieco bardziej zabudowanej bieliźnie. Ale o gustach się nie dyskutuje. Dla niektórych ten typ kobiecej bielizny jest najbardziej pożądany.

Pamiętaj, że bielizna jest niezwykle ważna. Ładna i idealnie dobrana upiększa kobiece ciało i stanowi jego ekskluzywne opakowanie. Dbaj o stan zawartości szuflady z bielizną, bo to wizytówka Twojej osoby w oczach mężczyzny, ale i sama z sobą będziesz czuć się lepiej, bardziej kobieco.