Wiele osób ma w domu aloes, ale nie wszyscy są świadomi, że jest to roślina bardzo często wykorzystywana w medycynie. Może działać nie tylko od wewnątrz, ale także bezpośrednio zaaplikowana na skórę. Właśnie do takiego wykorzystania aloesu zachęca marka forever.

Kosmetyki marki forever z naturalnymi sokami aloesu

naturalny aloes foreverZ pędów aloesu wyrastają liście, kryjące w sobie miąższ. Miąższ jest soczysty i to właśnie soki skryte pod cienką skórką są najbardziej dobroczynne dla zdrowia. Sok aloesu stosowany na skórę wspomaga gojenie ran oraz pomaga w leczeniu trądziku. Zażywany doustnie uzupełnia brakujące pierwiastki niezwykle przydatne do poprawnego funkcjonowania organizmu. Dostarcza również wiele witamin, aminokwasów oraz enzymów na przykład tych o działaniu przeciwzapalnym. Nic więc dziwnego w tym, że aloes jest jednym z częściej wykorzystywanych składników w kosmetologii. Naturalny aloes forever może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Pomaga zarówno skórze wymagającej nawilżenia, jak i tej ze skłonnościami do przetłuszczania. Marka forever wykorzystuje cenny aloes także do kosmetyków odbudowujących włosy. Aloes nie jest jedynie składnikiem pielęgnującym. Marka forever dodaje aloes nawet do preparatów mających przynieść ukojenie skórze poparzonej promieniami słonecznymi. Aloes stosowany doustnie, na przykład w postaci tabletek bądź płynu do picia, pomaga wzbogacić nasz organizm w między innymi: magnez, wapń, potas, cynk i fosfor.

 Zastosowanie naturalnego aloesu przez markę forever sprawiło, że zaufało jej wielu konsumentów. Produkty forever są skuteczne, potwierdzone przez Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu. Zdobyły reputację i wciąż cieszą się uznaniem. Każdy może skorzystać z szerokiej oferty kosmetyków oraz suplementów diety firmy forever.