Dostosowane budynki dla gospodarzy

 

Jako architekt miałem na prawdę sporo pracy. Moje biuro opierało się na różnego rodzaju zleceniach. Oczywiście to wszystko zależało od mody i było zmienne. Czasami większość projektów dotyczyła domów mieszkalnych, a innym razem życzono sobie projekty ogrodów.

Wykonywałem projekty dla klientów

projekty budynków rolniczychNasze biuro było na prawdę spore dlatego prowadziliśmy udany interes. Ostatnio wyszliśmy do mieszkańców z nową ofertą i stworzyliśmy specjalną promocję na projekty budynków rolniczych. To była grupa klientów, która szczególnie potrzebowała budynków gospodarczych i chciała jak najtaniej je wybudować. Na dodatek cały czas ciężko pracowała i liczyła każdy grosz. My jako osoby otwarte na pomoc chcieliśmy stworzyć tanie i wytrzymałe projekty budynków rolniczych. To było nie zwykle ważne i potrzebne dla zwykłych ludzi, którzy potrzebowali wiaty albo garażu. Oczywiście do każdego musieliśmy podchodzić w bardzo indywidualny sposób. Każde zadanie oraz nasza praca miało być czemuś podporządkowane. W takiej sytuacji bardzo zależało nam na ścisłej współpracy aby spełnić swoje oczekiwania. To było nie zwykle ważne w tej branży, ponieważ popularny architekt musiał wykonywać swoje zlecenia w taki sposób aby odpowiadały klientom. Oczywiście to bywało różnie i nawet w przypadku tych większych zleceń mogło dojść do przykrych nie porozumień. Na szczęście zazwyczaj rolnicy otwarcie i prosto mówili na czym najbardziej im zależy.

Wtedy to nasze biuro projektowe mogło przystąpić do działania i zacząć projektować odpowiednie budynki. To było nie zwykle ważne jeżeli chodziło o ścisłą współpracę. Dzięki naszej nowej promocji odezwała się do nas spora część klientów, a my jako architekci mieliśmy znowu pełne ręce pracy. Byłem z tego jak najbardziej zadowolony.