Działanie frezarki podologicznej

Aby osoba przeprowadzająca zabiegi pedicure, manicure czy podologicznych mogła wykonywać swoją pracę w odpowiedni sposób, musi używać odpowiednich urządzeń. Jedną z maszyn, która jest używana w takich sytuacjach bardzo często, jest nowoczesna frezarka. Umożliwia ona wykonywanie wielu typów zabiegów, które nie wiążą się z generowaniem zapylenia w gabinecie. Pylenie jest eliminowanie poprzez zainstalowanie pochłaniaczy.

Jak używa się profesjonalnej frezarki podologicznej?

frezarki podologiczne z pochłaniaczemSercem tego typu maszyny jest wydajny i mocny silnik, zapewniający odpowiedni zapas mocy, konieczny do wykonywania nie tylko prostych, ale także bardziej skomplikowanych zabiegów pedicure. Frezarki podologiczne z pochłaniaczem mają także zainstalowaną solidnie wykonaną rączkę, która jest kluczowym elementem pracy fachowców od zabiegów podologicznych. Rączka jest także bardzo lekka, co wpływa na zmniejszenie zmęczenia nadgarstka pracownika gabinetu urody. Mimo że w urządzeniu zainstalowane są mocne, elektryczne silniki, nie generują one nadmiernego hałasu, który mógłby męczyć pracownika i pacjenta. Cichą i bezawaryjną pracę zapewnia zastosowanie technologii wielołożyskowej. To rozwiązanie technologiczne może także mieć bardzo duży wpływ na zminimalizowanie ryzyka występowania niepożądanych wibracji podczas pracy. Bardzo ważną funkcją frezarek tego typu jest możliwość szybkiej zmiany kierunku obrotów głowicy.

Ważną rolę w zapewnieniu wygody użytkowania frezarek pełnią pochłaniacze. Dzięki nim w gabinecie nie powstaje pył, który byłby niezwykle nieporządnym elementem, który wpływałby na wygodę korzystania z usług pedicure. Oprócz samych pochłaniacze w urządzeniach znajdziemy także woreczki, które znajdują swoje zastosowanie w gromadzeniu nadmiaru pyłu, powstającego podczas kontaktu frezu ze skórą.