Dziecięcy motor na akumulator

 

Mój siostrzeniec kończy niedługo cztery lata i wszyscy zastanawiamy się nad tym, kiedy ten czas zleciał. Moja siostra szykuje dla niego małe przyjęcie, na które zaproszona będzie rodzina,kuzynostwo, a także kilku najbliższych przyjaciół. Postanowiłam kupić mu coś wyjątkowego na tę okazję. W końcu jest na razie moim jedynym siostrzeńcem.

Motor w prezencie urodzinowy

motor trzykołowy na akumulatorPrezenty urodzinowe dla czterolatków są zawsze sporym wyzwaniem, no chyba, że któreś dziecko ma sprecyzowane zainteresowania. A to się dość często zdarza. Mój siostrzeniec, na przykład, uwielbia szeroko pojętą motoryzację. Głównie przez to, że obserwuje swojego tatę. Uznałam, że doskonałym pomysłem na prezent na czwarte urodziny może być motor trzykołowy na akumulator, na którym mój siostrzeniec będzie mógł jeździć po ogrodzie. Takie motory mają przeróżną stylistykę i kolory. Wybrałam taki, który wizerunkowo najmocniej przypomina prawdziwe pojazdy. Co ciekawe, dziecko może takim motorem sterować zarówno siedząc na nim, jak i na odległość, korzystając ze specjalnego pilota. Było to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie, że większość motorów na akumulator jest też zdalnie sterowanych. Pozytywnie zaskoczyła mnie też cena sprzętu, który polecił mi mój znajomy, który prowadzi sklep z zabawkami. Motor zapakowany jest w duże pudło, dzięki czemu mogę go w łatwy sposób owinąć ozdobnym papierem, przewiązać kokardką i wręczyć jako niespodziankę na przyjęciu.

Uwielbiam kupować prezenty mojemu siostrzeńcowi. W tym roku, z okazji jego czwartych urodzin, będę miała dla niego coś wyjątkowego, a mianowicie motor na akumulator. Jest to motor trzykołowy, który idealnie sprawdza się dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wybrałam taki, który wizualnie najbardziej przypomina prawdziwe motory.