Elegancka bielizna dla kobiet w ciąży

Lubię podobać się mojemu mężczyźnie nawet będąc w ciąży. Chciałabym go nadal pociągać tak samo jak kiedyś. Myślę, że dzięki temu, że tak bardzo mnie kocha nigdy mi nie powie, że nie podoba się mu mój wielki brzuch, mam szczerą nadzieję, że po porodzie dziecka nadal będzie widział we mnie tak samo ładną kobietę, jaką byłam wcześniej, a może nawet jeszcze piękniejszą.

W poszukiwaniu bielizny ciążowej

bielizna ciążowaOstatnio postanowiłam, że zrobię mojemu mężczyźnie małą niespodziankę i kupię sobie bieliznę, w której będę wyglądać pociągająco. Jednak jak znaleźć ładną bieliznę dla kobiety w ciąży? Zastanawiałam się nad tym długo, poświęciłam trochę czasu by przejrzeć oferty w Internecie, które oferują sklepy dla kobiet w ciąży. Bielizna ciążowa, którą tam znalazłam w pierwszym ze sklepów nawet przypadła mi do gustu, była jednak dość droga a w grę wchodziła jeszcze opłata za wysyłkę. Przejrzałam, więc inne sklepy aż w końcu natrafiłam na ofertę, która najbardziej mi się spodobała. Była to bielizna koloru czerwonego, czyli mojego ulubionego, co więcej, nie była nawet aż tak droga. Bałam się tylko, że rozmiar, który zamówię może na mnie nie pasować gdyż nie mam możliwości przymiarki, ale na stronie firmy była informacja, że towar można wymienić za darmo, bądź zwrócić odzyskując przy tym swoje pieniądze. Długo się nie zastanawiałam i kupiłam moją wymarzoną bieliznę. Przesyłkę dostałam już na drugi dzień, byłam mile zaskoczona, że tak szybko do mnie dotarła.

Mój zakup był robiony w tajemnicy przed moim narzeczonym, przebrałam się w nią na wieczór by zrobić mu miłą niespodziankę. Tak jak oczekiwałam efekt był uzyskany, mój mąż patrzył na mnie z pożądaniem, powiedział mi, że nie spodziewał się tego po mnie, nie przywykł do widoku mnie w takiej bieliźnie. Z tego, co zauważyłam bardzo mu się spodobała moja mała niespodzianka i mimo mojej ciąży i wielkiego brzucha przekonałam się, że nadal mu się podobam.