Elektryczny fotel kosmetyczny

 

Salony kosmetyczne prześcigają się w wyposażaniach i aranżacji swoich gabinetów. Wszystko po to, aby przyciągnąć klientów oraz wyróżniać się na rynku. W XXI wieku, kiedy dostęp do informacji, nawet specjalistycznej jest ogólnodostępny, zwracamy uwagę nie tylko na walory wizualne, ale również na sprzęt z jakiego korzystają kosmetyczki oraz komfort podczas zabiegu.

Fotel kosmetyczny – warto zainwestować w najlepszy

siłowniki elektryczne 120vWygodny, nowoczesny fotel to nie tylko komfort dla klienta, ale przede wszystkim ochrona zdrowia pracownika. Elektryczne podnóżki, rolki na ręczniki papierowe, regulacja wysokości sterowana pilotem to wszystko oszczędza czas i dba o kręgosłup kosmetyczki. Wszystkie to udogodnienia doceni przede wszystkim klient. Już na samym początku zabiegu, kiedy musi on wejść na fotel kosmetyczny, siłowniki elektryczne 120v obniżają fotel to wysokości użytkownika. Następnie, przy użyciu pilota lub przycisku znajdującego się na fotelu, pracownik podnosi fotel na wysokość dającą jemu komfort pracy bez zbędnego obciążania kręgosłupa. Fotele, które nie są wyposażone w tą funkcję zmuszają kosmetyczki do pomocy klientom w wejściu na urządzanie lub konieczne jest użycie manualnego podnośnika – żadne z tych rozwiązań nie spotka się z aprobatą klienta. Fotele najwyższej klasy są nie tylko wygodne i praktyczne, ale również trwałe – wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyposażone w nowoczesne siłowniki elektryczne 120v posłużą właścicielom długi czas.

Zakup fotela jest kosztowny, lecz jest to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko. Wygodny sprzęt z pewnością przyciągnie klientów, a kosmetyczna, której nie męczą dolegliwości bólowe po pracy, będzie przychodziła do pracy z uśmiechem. Warto więc zainwestować nie tylko w przytulne wnętrze, ale i w profesjonalny sprzęt.