Firmowe zestawy świąteczne

Grudzień jest wyjątkowym pod wieloma względami miesiącem dla każdego człowieka. Statystycznie w ostatnim miesiącu wydajemy najwięcej pieniędzy, gdyż jest to czas prezentów mikołajowych, Świąt i Sylwestra. Z okazji Świąt nawet w pracy rozdawane są paczki. 

Zawartość zestawów świątecznych wręczanych firmom 

zestawy świąteczne dla firmKażdy z nas lubi dostawać prezenty, szczególnie takie, jakich się nie spodziewamy. W większości zakładów pracy, pracodawcy wręczają swoim pracownikom różnego rodzaju prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Choć jest to zawsze kwestia dobrej woli szefa, to jest to bardzo popularne rozwiązanie. Szefowie często dają pracownikom bony towarowe na określoną kwotę, gotówkę w kopercie, lub kosze ze słodyczami. Także firmy między sobą wręczają sobie jakieś prezenty, ale dotyczy to działalności, które blisko ze sobą współpracują, albo dokonują transakcji na wysokie kwoty. Jest to forma wyróżnienia i docenienia danego kontrahenta. Zestawy świąteczne dla firm można kupić gotowe w sklepach, lub samodzielnie stworzyć. Gotowe paczki mogą zawierać różnego rodzaju słodycze, produkty spożywcze takie jak kawa, czy herbata, alkohol, czy markowe wyroby konkretnego producenta. Artykuły składające się na zestaw są zapakowane w duże worki, koszyki wiklinowe, czy ozdobne pudełka. Istnieje ich bardzo duży wybór, więc każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ceny zestawów świątecznych dla firm zależą od ich zwartości. Jeżeli zawierają alkohol, to z pewnością będą droższe niż te, które mają tylko słodycze. 

Paczki, które się przygotowuje dla firm, są najczęściej wręczane właścicielowi osobiści za pośrednictwem przedstawiciela handlowego. Dostarcza się je na parę dni przed Świętami Bożego Narodzenia, lub w ostatni dzień kiedy firma pracuje.