Firmowy wyjazd na mecz

Kibicowanie wspólnej drużynie piłkarskiej łączy ze sobą ludzi. Dobrym pomysłem dla kadry kierowniczej w firmie jest zabranie pracowników na mecz popularnej drużyny, aby zacieśniać pomiędzy nimi więzi. Działa to równie efektywnie, jak dwutygodniowy wyjazd integracyjny. Jednak nie każdy wie, na jakie mecze zabierać pracowników, dlatego wyjaśnię to w tym wpisie.

Wspólny wyjazd na mecz z pracownikami

zorganizowane wyjazdy na meczeZacznijmy od tego, że wyjazd ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem służbowym. Kierując się tą zasadą, należy wybierać mecze z zagranicznych lig. Bardzo dobrze kojarzona jest liga niemiecka, włoska oraz angielska. Wyjazd wraz z pracownikami ma swoją cenę, jednak wpływa dobrze na morale zespołu w Twojej firmie. Najbardziej polecałbym ligę niemiecką, ponieważ na boisku zobaczyć można naprawdę fascynujące widowisko, a piłkarze znani są na całym świecie nawet tym, których piłka nożna zazwyczaj nie interesuje. Do tego niemieckie miasta nastawione są gościnnie na turystów, dlatego wyjazd będzie miał nie tylko charakter sportowy. Zorganizowane wyjazdy na mecze to świetny pretekst do zwiedzania. Niemcy są krajem, który dba o osoby przebywające w nim, dlatego jako organizator wyjazdu grupowego możesz liczyć na zniżki cenowe nie tylko w hotelu, lecz także na stadion. Przed wyjazdem musisz pamiętać, aby zorientować się jaka część zespołu zainteresowana jest piłką nożną. Nawet jeśli nie ma pasjonatów, myślę, że znajdą się chętni, ponieważ jest to ciekawa przygoda. Jak już wspomniałem, taki wyjazd działa tak samo efektywnie, jak wyjazd integracyjny.

Jak wskazują statystyki, mężczyźni są o wiele bardziej zainteresowani piłką nożną, niż kobiety. Jeśli w Twojej firmie większość pracowników jest płci męskiej, wyjazd na mecz będzie świetnym rozwiązaniem. Doświadczenia przedsiębiorców mówią, że kobiety również są zainteresowane, chociażby przez fakt zwiedzenia zagranicznych miast.