Grawerowana pamiątka idealna na rocznicę rodziców

Moi rodzice są razem już od dwudziestu lat. Ich związek zawsze był dla mnie inspiracją i odkąd pamiętam chciałam, aby moje przyszłe małżeństwo było tak samo udane, jak ich. Teraz, gdy jestem już po ślubie, razem z moim małżonkiem chcieliśmy obdarować rodziców czymś wyjątkowym, w związku z ich zbliżającą się rocznicą ślubu.

Grawerowana pamiątka z okazji rocznicy

grawerowane pamiątki na rocznicę ślubuChciałam, aby prezent, który dostaną moja mama i tatą zapadł im w pamięć i stanowił swego rodzaju wyjątkową pamiątkę. Ze względu na to razem z mężem rozpoczęliśmy poszukiwania od sklepów internetowych. Nie musieliśmy przeszukiwać dużej ilości stron – szybko natrafiliśmy na taką, która oferuje grawerowane pamiątki na rocznicę ślubu. Skorzystaliśmy więc z okazji i zakupiliśmy dwie rzeczy – statuetkę z gratulacjami i karafkę z ich imionami. Statuetka z gratulacjami, którą wybraliśmy miała kształt dużego serca przechylonego na bok i mogła mieć dowolny napis. My zamówiliśmy taki, który mówił „Kochanym rodzicom najserdeczniejsze gratulacje z okazji dwudziestu lat w związku życzą córka Patrycja z mężem Kamilem”. Pod spodem znajdowała się data, a wszystko to było zapakowane w piękne, drewniane pudełko. Z kolei karafka, którą zamówiliśmy miała imiona rodziców wygrawerowane na środku. Stwierdziliśmy, że będzie to subtelne, ale też idealnie skomponowane z wcześniejszym podarunkiem. Nie spodziewaliśmy się, że rzeczy, które dojdą będą tak ładne jak na żywo.

Pomysł z grawerowanymi pamiątkami okazał się sukcesem. Rodzice byli zachwyceni takim prezentem – statuetkę ustawili w honorowym miejscu w salonie, a z karafki korzystają teraz na każdej imprezie. Nigdy nie zapomnę widoku ich min i szczęścia jakie było widoczne na ich twarzach tuż po otworzeniu opakowania. Dzisiaj wiem, że dobrze zrobiliśmy wybierając taki, a nie inny podarunek.