Jestem zachwycona zdjęciami fotografa

Dzisiaj po pracy jadę od razu do mojego brata. Miesiąc temu brał ślub z moją przyjaciółką. Bardzo się cieszę, że się poznali i mam taką dobrą bratową. Jestem pewna, że brat będzie z Anią bardzo szczęśliwy. Pasują do siebie i zawsze mogą na siebie polegać.

Oglądam zdjęcia z wesela

fotograf wesele bydgoszczNa weselu byłam świadkową. Świetnie się bawiłam. Smakowało mi jedzenie i podobała mi się sala weselna, którą młodzi wybrali. Brat załatwił bardzo znanego fotografa, który robił wiele zdjęć. Fotograf wesele Bydgoszcz towarzyszył młodym już w trakcie ubierania się i był także na oczepinach. Sesja w plenerze była organizowana nad morzem, pogodę mieli idealną. Fotograf wesele Bydgoszcz na przygotowanie zdjęć a także albumu miał trzy tygodnie. Brat odebrał już od niego zdjęcia ale ja byłam na urlopie i dopiero dzisiaj mogę do nich podjechać żeby wszystkie zdjęcia sobie na spokojnie obejrzeć. Już nie mogę się doczekać tych zdjęć. Mam nadzieję, że chociaż na kilku wyglądam ładnie. Towarzyszyłam młodym w każdym etapie w trakcie ślubu więc na pewno będę miała wiele pamiątek. Podjechałam do brata i mojej przyjaciółki zaraz po pracy. Czekał na mnie smakowity obiad a po obiedzie od razu zaczęliśmy wspominać ich ślub. Zdjęcia były prześliczne. Wiem, ze fotograf, na którego się zdecydowali był dosyć drogi ale efekt jego pracy jest dla mnie oszałamiający. Na pewno w przyszłości także będę chciała korzystać z jego usług kiedy będę się przygotowywać do ślubu lub innych ważniejszych uroczystości. Warto mieć taką piękną pamiątkę na lata. 

Album, który został przygotowany przez fotografa był solidnie wykonany. Oprawa była biała a zdjęcia, które znajdowały się w środku były piękne. Ja także dostałam kilkanaście odbitek. Muszę sobie kupić ładny album, w którym będę te piękne zdjęcia przechowywać.