Korzystna sprzedaż okien

Moja poprzednia praca nie była dla mnie zbyt atrakcyjna. Tak na prawdę po dwóch latach nie dostałem etatu i cały czas byłem tam na średniej jakości umowach. Wiedziałem, że ta firma nie da mi odpowiedniego zabezpieczenia i muszę szybko szukać czegoś innego.

Oferowałem popularne okna z drewna dla klientów 

okna drewniane producentNa szczęście tam zdobyłem pierwsze doświadczenie zawodowe i dzięki temu miałem jakiś plus na sam start. Przeglądając oferty w moim mieście natchnąłem się na firmę, która poszukuje przedstawiciela handlowego do sprzedaży okien. Zauważyłem, że oferują świetne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet socjalny. Stwierdziłem, że warto spróbować i zaryzykowałem. Okazało się, że już po tygodniu zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Ona przebiegła pomyślnie. Tam omówiliśmy wszystkie warunki naszej współpracy i dowiedziałem się jak funkcjonuje dane przedsiębiorstwo. Byłem z tego powodu bardzo zadowolony, ponieważ zostałem zatrudniony. Na początku miałem dowiedzieć się jak sprzedawać okna drewniane producent, które były głównym towarem oferowanym w tym miejscu. Musiałem nawet odbyć obowiązkowe szkolenie na którym uczyłem się modeli naszych produktów oraz najnowszych technik w sprzedaży. Cieszyłem się, ponieważ miałem poczucie, że się odpowiednio rozwijam. Ta wiedza miała mi towarzyszyć przez długi czas w mojej karierze. Na dodatek byłem odpowiedzialny za kontakt z naszymi klientami, którzy byli zainteresowani współpracą.

Nasze okna z drewna zdobywały często różne nagrody i ludzie chętnie po nie sięgali. Ja jako przedstawiciel handlowy miałem dzięki temu ułatwione zadanie. Nasz produkt był bardzo popularny i inne sklepy, które oferowały okna nie były tak oblegane jak nasz. Takie zainteresowanie oczywiście z czasem generowało coraz większe zyski.