Kultowy rower Romet

 

Od wielu lat prowadzę siedzący styl życia. W pracy spędzam co najmniej osiem godzin w pozycji siedzącej, ponieważ pracuję przy komputerze. Przez to nieco się zaniedbałam. Gdy w końcu to zrozumiałam, udałam się do dietetyka. Ten ułożył mi nową dietę i zalecił ruch. Jako że nie byłam do niego przyzwyczajona, polecił jazdę rowerem. Nie miałam takiego sprzętu, więc musiałam go kupić.

Piękny trekkingowy rower Romet

romet gazelaGdy uświadomiłam sobie, że nieco się zapuściłam, nieco się załamałam. Nie sądziłam, że doprowadziłam się do aż tak złego stanu. Ten dół towarzyszył mi przez jakiś tydzień. Później nieco się podniosłam na duchu i postanowiłam działać. W pierwszej kolejności udałam się do dietetyka. Chciałam uzyskać od niego garść fachowych porad oraz rzecz jasna nową dietę. Po tej wizycie nieco podniosłam się na duchu. Wierzyłam, że schudnę i będę się czuła lepiej. Dietetyk doradził mi również, bym wprowadziła do swojego życia trochę ruchu. Stwierdził, że najlepszy do tego byłby rower. Nie miałam takiego sprzętu, więc wybrałam się do specjalistycznego sklepu, gdzie mogłam takowy znaleźć. Najbardziej do gustu przypadł mi rower Romet Gazela. Polecany był również przez sprzedawcę. Był to najbardziej uniwersalny rower, który miał idealnie nadawać się do moich wycieczek po mieście. Miałam nadzieję, że jego zakup nieco odmieni moje życie i zdrowie. Chciałam zmian, a żeby ich dokonać, konieczny był zakup roweru.

Kiedy wracałam do domu ze świeżo zakupionym rowerem w bagażniku auta, uśmiechałam się od ucha do ucha. Wierzyłam, że dzięki kupionej Gazeli nie tylko schudnę, ale również i będę czuła się bardziej zdrowo. Chciałam polepszyć swoją kondycję, która przez ciągłe siedzenie przed komputerem, była w opłakanym stanie. Mocno wierzyłam w swój sukces.