Lustra fazowane dające efekt przestrzenny

Moja teściowa uwielbia lustra więc na każdą okazje, gdzie wypadało dać jakiś prezent przeważnie było to nowe fikuśne lustro. Ostatnio zaczęli w domu razem z teściem remontować sypialnie i salon. Mój mąż postanowił im pomoc wiec i ja stwierdziłam, że się przyłącze.

Pokój z luster na wymiar

lustra fazowane na wymiarOczywiście motywem przewodnim były te same co przed remontem lustra. Tylko tym razem były to lustra fazowane na wymiar. Nie powiem, bo jak sprawdziłam na Internecie co to takiego to wyglądało to naprawdę super. Zwłaszcza że teściowie wynajęli profesjonalną firmę, która wymierzyła wszystko co do milimetra tak aby wyglądało to naprawdę spektakularnie. Najpierw oczywiście trzeba było zrobić resztę ścian do porządku, aby nie uszkodzić przypadkiem ściany, na której miały być zawieszone owe lustra fazowane. Do tanich nie należały i szkoda by było, aby się zniszczyły. Kilka dni zajęło ogarniecie pozostałych rzeczy, które trzeba było zrobić przed zamontowaniem luster. w końcu nadszedł dzień na który mama mojego męża czekała chyba najbardziej, chociaż nie ukrywam, że ja sama nie mogłam się doczekać aż zobaczę efekt końcowy. Przyszli panowie z firmy i przynieśli ze sobą kilka kartonów z lustrami. Zamontowanie trwało parę godzin, ale myślę, że to było nic w porównaniu z efektem końcowym. Zostało tylko je dokładnie wyczyścić i zabezpieczyć specjalnym preparatem i oczywiście poukładać już meble i resztę dodatków.

Ściana wyglądała tak nowocześnie, że wszyscy byliśmy w szoku. Salon teściów nie był nigdy jakoś specjalnie duży, ale, lustra powiększyły go optycznie dając wrażenie dodatkowej przestrzeni. Wyglądało to naprawdę bardzo dobrze i myślę, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Sama z mężem zaczęłam się zastanawiać nad takim rozwiązaniem do naszej małej sypialni.