Maskotki w formie dinozaurów
  • Post author:
  • Post category:Zakupy

Bardzo długo zastanawiałam się , co mogę podarować mojemu psu na jego zbliżające się wielkimi krokami urodziny. Generalnie ma on mnóstwo swoich rzeczy i jest przez wszystkich bardzo rozpieszczany, a chciałam żeby nowa rzecz bardzo go ucieszyła a nie była tylko jedną z wielu. Nie było to proste zadanie do spełnienia i wymagało bardzo żmudnego i dogłębnego researchu artykułów znajdujących się na całym rynku zoologicznym.

Super prezent dla psa w formie maskotek dinozaurów

dinozaur maskotkaMyślałam na wieloma akcesoriami dla psów, takim bardziej pod psa niż pod właściciela, które mogłyby spodobać się mojemu pupilowi. Niestety mój pies miał już prawie wszystko, co jest możliwe do kupienia. Bardzo przypadkowo na jednym z największych serwisów aukcyjnych natrafiłam na nową aukcję, która oferowała super rzecz dla psa, był yo dinozaur maskotka. Pluszak był naprawdę pokaźnych rozmiarów, co stanowiło o jego atrakcyjności. Był w kolorze zielonym, w deseń skóry gada, wyglądał bardzo naturalnie. Zabawka była pluszowa, natomiast zęby oraz kolce wystające na grzebiecie gada były stworzone z przeznaczonego dla zwierząt TPRu, który niestanowi zagrożenia, jak niektóre rodzaje gumy, które jest stosowana do wytwarzania zabawek dla zwierząt. Zabawka była bardzo atrakcyjna. Co ważne, nie miała ona żadnych plastikowych, wystających elementów, które nasz czworonożny przyjaciel mógłby odgryźć i zjeść, robiąc sobie z pewnością krzywdę. Dodatkowo, jak zapewniał producent, wypełnienia stanowiła pocięta wata, które nie stanowiła duże zagrożenia w przypadku zjedzenia jej przez psa.

Ostatecznie zdecydowałam się nawet na dwie maskotki dinozaury dla psa, w dwóch różnych kolorach i kształtach – chodzi oczywiście o dwa gatunki tych pradawnych gadów, które wybrałam. Do zakupu dostałam jako gratis fajną piłkę dla psa.