Meble do pokoju dzieci

 

Moja siostra ma dzieci w różnym wieku. Jej najstarszy syn chodzi już do liceum. Córka chodzi do szóstej klasy szkoły podstawowej i najmłodsza córka ma trzy lata. Dzieci są w dwóch pokojach. Siostrzeniec ma swój oddzielny pokój a dziewczynki mają razem.

Zakup ładnych mebli drewnianych

bezpieczne mebelki drewniane dla dzieciStarsza córka ostatnio zaczęła narzekać na to, że chciałaby żeby ten ich pokój wyglądał trochę inaczej. Bo jednak jest on urządzony przede wszystkim pod najmłodszą dziewczynkę. Siostra rozumiała wszystkie argumenty. Jednak jej najbardziej zależało an tym żeby meble w tym pokoju były jeszcze na tym etapie jak najbardziej bezpieczne. I ja w sumie przypadkowo przeczytałam artykuł w internecie na temat mebli. i okazało się, ze są bezpieczne mebelki drewniane dla dzieci, które niekoniecznie są wystylizowane tak, że wyglądają jak do pokoju niemowlaka. Można też bowiem wybrać na przykład po prostu drewniane meble bez już żadnych dodatków. Do tego meble te mają specjalne zabezpieczenia żeby nawet najmłodsze pociechy sobie nić nie zrobiły podczas zabawy. Pokazałam siostrze jak te meble wyglądają w internecie. wiedziałam, że na pewno się jej spodobają. Powiedziała mi, że chętnie je kupi. Gdy jej córka wróciła ze szkoły to pokazała je także jej. I mała była nimi zachwycona. Powiedziała, że gdy w pokoju będą takie meble to ona będzie najszczęśliwsza na świecie. Siostra więc zamówiła cały zestaw. Meble miały ciekawe rozwiązania. Przyszły w paczkach, ale dla męża siostry to nie jest nic trudnego.

Zresztą powiedział później, że bardzo łatwo się je składało. Ja przyjechałam do niej gdy meble te były już w pokoju. Gdy je zobaczyłam przyznałam, że teraz wygląda tu wspaniale. Do tego szafki te były tak pojemne, że siostra w końcu nie ma problemu z tym, że ubrania dzieci się nie mieszczą.