Kiedy byłam małą dziewczynką, tata zaszczepił we mnie miłość do podróży i samochodów. Dziś, jako dorosła kobieta, realizuje dziecięce marzenia: jeżdżę po świecie moim małym autem z duszą. Lubię się przenosić, lubię poznawać nowe miejsca, nowych ludzi. Niedawno dotarłam do Rzeszowa, a na liczniku wybiła kolejna okrągła liczba przejechanych kilometrów. Czas na przegląd mojego auta.

Mechanik dla mojego auta

mechanika pojazdowa w RzeszowieMoże to zabrzmi śmiesznie, ale ze względu na to, że moje auto jest głównym środkiem transportu i kompanem podróży, dlatego szanuję go i dbam o niego regularnie. Oczywistym jest również, że jeśli nie będziemy cyklicznie wykonywać czynności eksploatacyjnych, dużo bardziej zwiększamy ryzyko awarii, a nawet całkowitego zniszczenia silnika, co z kolei wielokrotnie pomnoży koszty związane z naprawą. Kiedy w moim aucie na liczniku liczba kilometrów wzrosła o kolejne sto tysięcy, postanowiłam oddać mój skarb w dobre ręce. Chcę, aby przeprowadzono ogólny przegląd, czyli kontrolę płynów (hamulcowego i chłodniczego), zbieżności kół i klocków hamulcowych. Dodatkowo konieczna jest wymiana oleju, paska rozrządu i pompy wody. Mechanika pojazdowa w Rzeszowie to szeroka branża. Ze względu na nieznajomość miasta, postanowiłam posiłkować się poleceniami internautów i wybrałam mechanika o świetnych opiniach. Ku mojemu zdziwieniu ustalony termin nie był odległy, a dodatkowo zapewniono mnie, że całość usługi zostanie wykonana w 24 godziny, czyli i tak krócej niż planowałam spędzić w Rzeszowie. Otrzymałam fachową pomoc, serwis został wykonany wzorowo. Jestem bardzo zadowolona z jakości, czasu jego wykonania zadania i ceny, która nie była wygórowana. Teraz mogę ruszać dalej w drogę.

Mobilność to nieodłączny element naszych czasów. Ja preferuję kilometry wyrabiane moim wozem. Mój tata zawsze powtarza, że auto jest jak człowiek i warto dbać o jego higienę. Całkowicie się z tym zgadzam, dla dobra samochodu, swojego i innych uczestników ruchu. Życzę wszystkim szerokiej drogi.