Każdy z nas chciałby, aby pomieszczenia, w których mieszkamy były jednocześnie przytulne i eleganckie. Jeśli planujemy remont naszego domu, warto jest dużo wcześniej zastanowić się w jakim stylu chcemy je urządzić. Najpopularniejszymi obecnie stylami w wystroju wnętrz są: skandynawski, angielski, rustykalny oraz loftowy. Jednak myśląc nieszablonowo możemy połączyć kilka w jeden, tworząc swój własny rodzaj wystroju.

Modny wystrój salonu dzięki białemu stolikowi

modny stolik kawowy biały lakierowanyMiejscem, w którym spotyka się cała rodzina oraz zaproszeni goście jest salon. W związku z tym wymaga on szczególnego wystroju. Powinien podobać się nie tylko nam, ale także osobom nas odwiedzającym. Odświeżając ściany, najlepiej pomalować je na kolor biały, który idealnie dopasuje się do każdego stylu w dekoracji wnętrz. Ponadto można do niego dobrać każdy kolor mebli oraz dodatków. W ostatnich sezonach nie przemija moda na meble oraz dodatki w kolorach bieli, beżu i różnorodnych pastelowych barwach. Sprawiają one wrażenie przytulności i czystości. Poza dużą sofą lub kanapą, a także wygodnymi  fotelami, w salonie powinien się znaleźć modny stolik kawowy biały lakierowany. Pasuje on zarówno do nowoczesnego wystroju loftowego, surowego stylu skandynawskiego, a także stonowanej, angielskiej aranżacji. Elegancji stolikowi może dodać blat ze szkła, a funkcjonalności dodatkowa półka. Natomiast nowoczesności stolik nabierze dzięki lakierowanej powierzchni.

Niezależnie od naszych upodobań powinniśmy także kierować się obecnymi w architekturze wnętrz trendami. Jeśli chcemy, aby nasze pomieszczenie było nowoczesne i efektowne, powinniśmy zapoznać się z informacjami w Internecie na temat najpopularniejszych obecnie stylów w dekoracji wnętrz. Nie zapominając o modnych meblach w bieli.