Namioty do wypożyczenia w Krakowie

Jeszcze kilka lat temu sądziłam, że namioty to melodia przeszłości. Kto w XXI w. przyzwyczajony do wszystkich wygód naszej cywilizacji z własnej woli decydowałby się na nocleg w otoczeniu owadów, w dodatku przy niepewnej pogodzie, kiedy w każdym momencie może nas zaskoczyć deszcz. Jednak po wysłuchaniu wielu opinii i sprawdzeniu dyskusyjnych portali internetowych okazało się, że wynajem namiotów w Krakowie to popularna sprawa.

Namioty, które sprawdzają się w każdych warunkach 

wynajem namiotów w krakowieWraz z mężem postanowiliśmy, że w tym roku podczas wakacji zdecydujemy się na coś szalonego; kupimy bilet lotniczy w jedną stronę, zabierzemy wspomniany namiot i będziemy jeździć wszędzie tam, gdzie nas poniesie. Bez żadnych planów, harmonogramów i odgórnie ustalonych atrakcji. Po prostu; weźmiemy ze sobą mapę i będziemy podążać w miejsca, które w danym momencie będą nam się wydawały warte zobaczenia. Jak wspomniałam wynajem namiotów w Krakowie nie jest specjalnym wyzwaniem. Praktycznie od razu znaleźliśmy kilka firm, które zajmują się tego rodzaju usługami i mają szerszy wybór przyrządów i rodzajów namiotów niż niejeden sklep. Chodziło nam o wynajem, a nie o zakup, bo to jednak pierwsza tego rodzaju przygoda i nie wiedzieliśmy, czy na pewno nam się spodoba. W sklepie zastaliśmy wszystko, czego dusza zapragnie. Począwszy od zwykłych namiotów turystycznych; jedno czy dwukomorowych, a nawet większych, kończąc na namiotach weselnych.

Jako osoby niezbyt wprawione w tego rodzaju podróżach musieliśmy poradzić się ekspedienta, na co najlepiej się zdecydować. Na szczęście okazało się, że pracujący w wypożyczalni Pan był bardzo dobrze zorientowany i poradził nam optymalne rozwiązanie odzwierciedlające nasz potrzeby. Sama podróż okazała się świetną przygodą.