Nietypowy prezent w postaci piżamy

 

Mam nastoletnią córkę i ona bardzo lubi dostawać wyjątkowe prezenty, takie nie typowe i często bardzo śmieszne. Ostatnio musiałam właśnie jej wybrać coś na prezent urodzinowy. Córka za tydzień też jedzie na biwak z przyjaciółmi i będzie z nimi nocować pod namiotem. W sumie jedzie ona i jej trzy przyjaciółki. Dlatego pomyślałam, że przyda jej się ciepła piżama.

Ciepła i jednoczęściowa piżama

piżama jednoczęściowa damskaMamy już końcówkę lata i córka przed pójściem do szkoły zamierza jechać na biwak z przyjaciółkami. Będą spać pod namiotem, więc muszą mieć ciepła ubrania ze sobą. Pomyślałam, że może na urodziny kupię jej ciepłą piżamę. Taką, którą będzie mogła założyć na dres. Urodziny obchodzi za dwa dni, pięć dni później jedzie na biwak. Córka lubi ciepło, więc taka piżama jednoczęściowa damska będzie idealnym rozwiązaniem. Bardzo szybko będzie mogła ją założyć i będzie jej bardzo ciepło. Myślę, że się ucieszy z takiego prezentu. W dodatku ta piżama ma jeszcze kaptur, więc w głowę też będzie jej ciepło. Ja będę dużo spokojniejsza wiedząc, że mojej córce podczas biwakowania będzie ciepło, zwłaszcza w nocy. Bardzo szybko udało mi się znaleźć taką piżamę. Kupiłam taką zieloną, wręcz idealny kolor na biwak, po za tym córka lubi ten kolor. W dniu urodzin wręczyłam jej prezent i muszę powiedzieć, że bardzo się ucieszyła. Powiedziała, że na pewno zabierze tą piżamę na biwak. Cieszy mnie to, że prezent jej się spodobał. Dobrze, że mam taką córkę. Ona jest taka kochana. Oprócz piżamy dałam jej jeszcze pieniądze, w końcu jedzie na ten biwak i chce, żeby miała jakieś pieniądze na drobne wydatki.

Córce na urodziny kupiłam jednoczęściową piżamę. Jest ona bardzo ciepła i będzie idealna na jej wyjazd pod namiot. Mimo, iż jest to końcówka lata i jest w miarę ciepło, to w nocy można poczuć już chłód. Córka założy sobie tą piżamę i wejdzie do śpiwora, więc na pewno będzie jej ciepło.