Nowoczesny pokrowiec na smartphona

Każdy telefon niezależnie od tego, jak pancernego szkła by nie posiadał powinien być dodatkowo chroniony choćby przez najtańszy case, który potrafi skutecznie zapobiec prawdziwej tragedii, jaką bez wątpienia jest stłuczenie naszego smartphona. Takie pokrowce możemy kupić praktycznie wszędzie, a ich wybór jest w zasadzie nieograniczony.

Modne etui na smartphona

nowoczesne pokrowce etui na telefonPowiada się, że kiedy podczas upadku słyszymy trzask modlimy się o to, aby była to kość, a nie telefon. Jest to oczywiście żart, jednakże biorąc pod uwagę wysokie koszty naprawy stłuczonego smarphona żart ten nieco przybiera na prawdziwości. Co prawda nasze telefony chronią coraz to lepsze szkła, ale jednocześnie lepsze oznacza również najczęściej droższe, także w przypadku wymiany. Dlatego, aby zapobiec potencjalnemu niechcianemu zdarzeniu, jakim jest stłuczenie naszego smartphona warto kupić nowoczesne pokrowce etui na telefon zwłaszcza, że są one bardzo tanie. Co więcej, już najtańszy case chroni porządnie nasz telefon. W jaki sposób? Większość nowoczesnych smartphonów ma dzisiaj szkłem pokryty nie tylko wyświetlacz, ale również plecki. Telefony te są także coraz bardziej smuklejsze, a zatem połączenie cieniutkiego smarphona ze śliskim tyłem sprawia, że telefon łatwo wyślizguje się z dłoni szczególnie, że duża ich część jest także szeroka i czasami nieporęcznie nam dosięgnąć kciukiem do przeciwległego krańca, co również często przyczynia się do tego, że telefon wypada nam z rąk.

Etui niezależnie od tego, czy będzie ono skórzane, gumowe czy sylikonowe nie jest tak śliskie, jak plastik czy szkło, a zatem telefon znacznie pewniej będzie leżał nam w dłoni. Ponadto biorąc pod uwagę nawet to niewielkie dociążenie tyłu naszego smarphona podczas upadku będzie on leciał właśnie na plecki, a nie na przód, a etui zamortyzuje nam wówczas to uderzenie.