Oblegany gabinet kosmetyczny

 

Nie tak często chodzę do kosmetyczki, ponieważ sama mam doświadczenie kosmetyczne i kompetencje, żeby przeprowadzić na sobie jakiś zabieg. Jednak nie zawsze mam wenę, żeby robić sobie coś sama, zwłaszcza, gdy muszę uważać i chronić oczy podczas zabiegu, bo jest to męczące. Łatwiej pracuje mi się na czyjej twarzy, niż na swojej własnej.

Wizyta w gabinecie kosmetycznym

gabinet kosmetyczny znajdujący się w SzczecinieOczywiście, gdy już się wybieram, to gabinet kosmetyczny znajdujący się w Szczecinie musi mieć jak najlepszą renomę. Nie chcę obsługiwania przez żadne praktykantki, tylko przez profesjonalne i doświadczone kosmetyczki. Mam bardzo wrażliwą twarz, więc wyszukuję specjalistek, które znają się na wszystkim kompleksowo. Muszą też wiedzieć, czego unikać przy mojej alergicznej skórze. No ale mam taki jeden gabinet kosmetyczny, który jeszcze nie zawiódł mnie ani razu. Pracuje tam taka starsza kosmetyczka, która jest bardzo sympatyczna i wykonuje świetną robotę. Przyznam, że czułabym się trochę skrępowana,gdyby zabiegi wykonywała mi jakaś dziewczyna młodsza ode mnie. Taka już dojrzała pani, jest w sam raz, bo nikogo nie krępuje i każdy u niej czuje się zrelaksowany. Chciałam spróbować nowej maseczki z płynnego złota, aby rozświetlić moją twarz przed imprezą firmową, na którą zostałam zaproszona. Musiałam wyglądać olśniewająco, bo będą tam same osobistości, które na pewno nie szczędzą na zabiegach kosmetycznych. Zależało mi na tym, by moja twarz była w dobrej kondycji tego dnia i tak się stało. Udało mi się osiągnąć zamierzony cel.

Moja pani kosmetyczka przede wszystkim wie co robi. Nie dziwię się więc, że są do niej takie tłumy. Dlatego trzeba zapisywać się ze sporym wyprzedzeniem, bo inaczej nici z upragnionych zabiegów. Ja wiem jak to jest w tej branży, więc nieraz i z miesiąc przed się zapisuję.