Kiedy zarobiłem odpowiednią sumę pieniędzy i wybudowałem dom, czułem się człowiekiem spełnionym. W tamtym momencie czułem jakbym dokonał wielkiego dzieła, coś w deseń exegi monumentum. Wiedziałem, że będę miał co pozostawić swoim dzieciom i byłem z tego dumny. Jednakże po jakimś czasie uczucie to zaczęło przemijać i chciałem więcej. Chciałem więcej, ponieważ wcześniej nie zadbałem o teren wokół mojego domu. Chciałem mieć bowiem ogród z prawdziwego zdarzenia.

Ogród zaprojektowany specjalnie przez projektanta

projektowanie ogrodów krakówDzieląc się tym pomysłem ze swoją żoną zyskałem bardzo dużą aprobatę. I ona chciała mieć wokół domu piękny ogród. Wspólnie ustaliliśmy co podoba nam się najbardziej, po czym odbyłem kilka rozmów ze swoimi znajomymi. Dostałem namiary na osoby, których domeną jest projektowanie ogrodów kraków. Otrzymując kilka cennych kontaktów, zacząłem umawiać się na spotkania ze specjalistami. Na szczęście, już po drugim trafiłem na projektanta, który myślał podobnie jak ja. Praktycznie od razu nawiązaliśmy wspólny język. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ zaprojektowany przez niego ogród bardzo trafiał w mojego gusta. Tak bardzo, że w końcu wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na realizację tego projektu i daliśmy specjaliście pole do popisu na terenie wokół naszego domu. Wiedziałem, że będzie to dość długotrwały proces, ponieważ rośliny nie rosną bardzo szybko. Czułem jednak, że za kilka lat będę bardzo zadowolony z podjętej przez siebie decyzji.

Dzisiaj z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem dumny z tego, że zdecydowałem się na wynajęcie projektanta. Mój ogród obecnie przypomina ogród marzeń. Jest przepiękny. Co więcej, jego kompozycja jest niezwykle przemyślana, co tylko potęguje jego urok. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto niekoniecznie zna się na roślinach, a chce pięknej wizytówki dla domu.