Wkrótce moja rodzina miała się powiększyć o jednego jej członka. Na wiadomość o tym, że moja siostra jest w ciąży, nie mogłam się posiąść z radości. Miałam być ciocią! Postanowiłam na tę okazję zakupić coś mojej przyszłej siostrzenicy coś wyjątkowego!

Piękny prezent w formie naklejek na ścianę 

naklejki ścienne z imieniem dzieckaPostanowiłam wybrać się na porządne zakupy z tej okazji. Moim celem był zakup różnych pluszaków, śpioszków dziecięcych, a także akcesoriów dla maluszków. Kiedy tylko poznałam płeć dziecka i imię, jakie moja siostra pragnie nadać swojej córeczce, od razu wybrałam się na planowane zakupy. Udało mi się znaleźć świetne dekoracje do łóżeczka dziecięcego z imionami, jednak nie mogłam znaleźć imienia mojej siostrzenicy. Amelia może i nie jest popularnym imieniem, ale wśród ozdób było mnóstwo mało znanych imion, dlatego żałowałam, że akurat nie trafiłam na to jedno. W pewnym momencie jednak moim oczom ukazały się ogromne naklejki ścienne z imieniem dziecka. Po chwili udało mi się znaleźć piękny napis „Amelka” ozdobiony różnymi kolorowymi motylkami, oraz słoneczkami. Był prześliczny i z miejsca zdecydowałam się go zakupić. Dokupiłam również kilka mięciutkich pluszaków i z prezentami udałam się do siostry. Zarówno jej, jak i jej mężowi moje podarunki bardzo się spodobały. Postanowiła od razu przykleić naklejkę na ścianę tuż nad łóżeczkiem dziecięcym, oraz położyć do łóżeczka pluszaki. Teraz w pełni spersonalizowany pokój był przepięknie odzwierciedlający wesołą duszę małego dziecka, które wkrótce miało przyjść na świat.

Niedługo potem moja siostra urodziła przepiękną i zdrową córeczkę której miałam zostać mama chrzestną! To pozwoliło mi na jeszcze większe zakupy, co z kolei sprawiało mi dodatkową radość! Za naszych czasów nie było tylu wspaniałych dekoracji, ani zabawek dla dzieciaków, dlatego chciałam, aby moja chrzestna córka w pełni mogła skorzystać na dobrodziejstwie dzisiejszych czasów.