Obecnie jest wiele metod stylizacji paznokci. Jedną z nich jest z pewnością manicure hybrydowy, z którego korzysta coraz więcej pań. Manicure tego typu wymaga użycia specjalnego preparatu, który z kolei będzie utwardzany przy użyciu lampy UV.

Trzy warstwy utrwalane za pomocą lampy UV w manicure hybrydowym

trwały manicure hybrydowy w ŁodziJest to metoda, która łączy cechy zwykłego lakieru, manicure akrylowego czy też żelowego. Zaletą hybryd jest to, że są w stanie utrzymać się nawet przez 2 tygodnie. Najpierw na paznokieć nakładana jest baza. Później nakłada się lakier kolorowy i w końcu preparat nawierzchniowy. Warto pamiętać, że każda z tych warstw jest utrwalana przez lampę UV, a nie tylko jedna! Marzeniem każdej kobiety jest to, by mieć zadbane dłonie, piękne, które będą zachwycać innych. Wybór dobrego manicure jest tutaj niezwykle ważny. Na trwały manicure hybrydowy w Łodzi można zapisać się w salonach kosmetycznych. Najlepiej wykonywać taki manicure 2 razy w miesiącu. Oczywiście zawsze trzeba zachować zdrowy rozsądek i czasem należy dać paznokciom odpocząć. Jest możliwe wykonanie takiego manicure samodzielnie, ale wtedy trzeba kupić specjalną lampę UV. Zdecydowanie najlepsze efekty przynosi wizyta w salonie kosmetycznym, ponieważ tam manicure hybrydowy wykonywany jest przez profesjonalistki. Najpierw manicurzystka musi przygotować płytkę paznokcia pod manicure.

Dopiero później mogą być nakładane odpowiednie warstwy. Baza musi być zawsze równomiernie rozprowadzona. Później nakładany jest lakier, a na końcu top coat. Ważne jest dokładne usunięcie skórek i wypolerowanie płytek, bo tylko w ten sposób można później wykonać idealny manicure hybrydowy. Preparatu nie zmywa się zmywaczem do paznokci. Można go zmyć przy pomocy specjalnego płynu np. w salonie kosmetycznym, albo korzystając z takich związków jak np. aceton.