Pieluszki z miękkiej tetry

Sklepy z artykułami dla dzieci są pełne produktów i akcesoriów, które są niezbędne każdemu maluszkowi, ale również ich rodzicom do opieki nad nimi. Oczywiście nie wszystkie trzeba kupować, ale na pewno warto mieć wielorazowe pieluszki z bawełny.

W jakich kolorach są pieluszki tetrowe?

Pieluchy tetrowe koloroweKażdy maluch potrzebuje mieć dopasowane rozmiarowo ubranka, śliniaczki, kocyki czy ręczniki, które wykorzystuje się każdego dnia w opiece nad nim. Jednak są też pieluchy, które dla wielu mam są niezastąpione. Można je wykorzystywać na wiele sposobów, ponieważ są miękkie i uniwersalne. W sprzedaży znajdziemy pieluchy tetrowe kolorowe i białe, które wykonane są ze stu procentowej bawełny. Taka tkanina jest niesamowicie delikatna w dotyku, zatem świetnie się nadaje w pielęgnacji delikatnej skóry. Pieluszkę można prać w wysokich temperaturach bez obawy o jej jakość, oraz prasować w celu sterylizacji. Większość pieluszek tetrowych ma jeden standardowy rozmiar siedemdziesiąt na osiemdziesiąt centymetrów, przez co bez kłopotu możemy nią maluszka przykrywać latem lub spowijać w niej. Jednak pieluchy tetrowe głównie są wykorzystywane jako tkanina do wycierania buzi i rączek malucha, jako osłona ubrania przed ulaniem dziecka w trakcie noszenia na ramieniu czy jako zastępcze prześcieradło na przewijaku. Równie dobrze można pieluchę wykorzystywać jako zastępczy ręcznik, gdyż bawełna świetnie chłonie wodę. Poza tetrowymi pieluszkami w sprzedaży znajdziemy także pieluchy flanelowe, które są znacznie grubsze.

W kwestii kolorów, to pieluszki są dostępne w klasycznym białym kolorze oraz z licznymi motywami i wzorami takimi jak misie, gwiazdki, zwierzątka czy księżyce. Są one barwione bezpiecznymi farbami, które nie puszczają kolorów i nie zawierają szkodliwych substancji.