Po co zakładamy osłonkę na łóżeczko?

 

Każde niemowlę potrzebuje wyjątkowej ochrony. Również w łóżeczku. Praktycznie wszystkie łóżeczka bowiem posiadają stosunkowo szeroko rozstawione szczebelki, w które nasze dziecko przemieszczając się może się uderzyć. A główka niemowlaka jest szczególnie narażona do pierwszego roku życia. Dlatego też powstały specjalne osłonki. 

Zabezpieczamy łóżeczko naszego dziecka

ochraniacz do łóżeczka minky ze wzoremNowo narodzone dziecko jest prawdziwym cudem dla rodziców. W pierwszym roku swojego życia wymaga ono wyjątkowej troski. Rodzimy się bowiem zupełnie nieprzystosowani do warunków panujących poza łonem naszej matki. Dopiero w trakcie dorastania uczymy się w tych warunkach funkcjonować. Niemowlęta muszą być szczególnie chronione przed jakimikolwiek uderzeniami. Również w swoich łóżeczkach. Szczebelki bowiem są twarde i mogą wyrządzić maluchowi szkodę. Stąd w pierwszych miesiącach życia dziecka każde łóżeczko powinno być wyposażone z specjalne osłonki. Jednym z najlepszych zabezpieczeń jest ochraniacz do łóżeczka minky ze wzorem, które wyjątkowo stabilnie mocuje się do łóżeczka. Niektóre ochraniacze bowiem opadają, jednak trezba szukać takich, które mają odpowiednie wiązania, pozwalające na mocne i stabilne przymocowanie ochraniacza do szczebli łóżeczka. Co do wzorów, to jest ich mnóstwo i każdy zachwyca swoją wyjątkowością. Kolorowe, delikatne w dotyku nie tylko dobrze ochronią nasze dziecko przed jakimikolwiek urazami, ale też będą doskonałą ozdobą dla łóżeczka i całego pokoju, w którym przebywa maluch.

Specjalne ochraniacze na łóżeczka stosuje się po to, aby zabezpieczyć naszego malucha przed jakimikolwiek urazami. Zasłonięcie szebelków tkaniną wypełnioną pianką stworzy niemowlakowi bezpieczne środowiko. Przy okazji ochraniacze mają tak piękne wzory i kolory, że są miłym wizualnym dodatkiem.