Pomysł na wieczór panieński – czy wynajem jachtów to dobry pomysł?

Wieczór panieński to dla wielu kobiet bardzo ważny dzień. Wtedy to po raz ostatni oddają się szampańskiej zabawie do białego rana, przed tym jak rozpoczną stateczne życie u boku swoich mężów. Charakter imprezy często odzwierciedla zainteresowania Panny Młodej. Czy ten niezapomniany wieczór warto spędzić na jachtach?

Wynajem jachtów – co musisz wiedzieć?

Wynajem jachtówWynajęcie jachtu na wieczór panieński to pomysł bardzo ekstrawagancki, dla kobiet, które nie lubią nudy i pospolitych rozrywek. Ostatnimi czasy w odpowiedzi na spore zapotrzebowanie pojawiły się nawet oferty kompleksowego przygotowania tego typu imprez. Panna Młoda ma do dyspozycji jacht wraz z:

  • obsługą,
  • poczęstunkiem,
  • alkoholem,
  • imprezowym nagłośnieniem i wystrojem.

W zależności od modelu jachtu może tam zabrać nawet 9 koleżanek. Koszt takiej przyjemności to ok. 1200 złotych za 2 godziny rejsu. Za dodatkową opłatą obejrzycie widowiskowy występ tancerza. Panie, które dysponują nieco skromniejszym budżetem mogą zrezygnować z luksusowej obsługi i wypożyczyć jacht na własną rękę. Czarter bez patentu nie stanowi problemu, ponieważ wiele modeli łodzi można prowadzić bez uprawnień. Istnieje również możliwość skorzystania z usług sternika/instruktora. Samo wypożyczenie jachtu w zależności od jego modelu i wielkości to wydatek rzędu kilkuset złotych, czyli równowartość pokazu tanecznego. To zdecydowanie lepsza opcja, kiedy panie mają ochotę na nieco dłuższy rejs.

A może fotografia artystyczna?

fotografia artystycznaMalownicze zakątki pomorza lub mazur to niepowtarzalna okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć. Coraz więcej pań decyduje się na obecność fotografa także na wieczorze panieńskim, zwłaszcza kiedy ten obchodzony będzie wyjątkowo hucznie. Pomysł na zorganizowanie imprezy często wynika od świadkowej Panny Młodej, która decyduje o motywie przewodnim wieczoru, strojach oraz prezencie dla przeszłej mężatki. Tutaj sporą popularnością cieszy się fotografia artystyczna. Panie coraz częściej fundują przyjaciółce sesję u profesjonalisty. Zazwyczaj odbywa się ona w plenerze, jeśli zaś pogoda nie dopisuje lub wynika to z koncepcji – miejscem, gdzie odbywają się zdjęcia jest studio fotograficzne. Tematyka zdjęć jest bardzo różnorodna i w dużej mierze zależy od preferencji głównej zainteresowanej. Bardziej rozrzutne panie mogą połączyć wykonanie sesji z totalną metamorfozą Panny Młodej, która pięknie będzie się prezentować na zdjęciach.

Catering na wieczór panieński

CateringRejs po malowniczych okolicach można zakończyć chociażby imprezą na plaży. Jej organizacja wymaga nie lada przygotowań. Możemy zdecydować się na swojskie ognisko lub całkowicie zaszaleć. Wtedy warto zdecydować się na catering. Do scenerii i okoliczności doskonale będą pasować owoce morza. Możemy też wynająć barmana, który przez cały wieczór będzie serwował smakowite drinki. Obowiązkowym elementem są pochodnie, girlandy z kwiatów i puszczanie lampionów szczęścia. Oprócz efektownego wyglądu staną się one symbolem wkroczenia na nową drogę życia i spełnienia wszystkich życzeń. Inne widowiskowe atrakcje, jakie możecie zapewnić przeszłej Pannie Młodej to chociażby pokazy kuglarzy i osób plujących ogniem. Nie tylko rozgrzeją atmosferę, ale także wprowadzą niepowtarzalny klimat.


Więcej informacji w tym temacie można znaleźć na:

  • Mazurwind.pl – firma oferująca czarter jachtów na Mazurach
  • Polki.pl – artykuł o idealnym wieczorze panieńskim
  • Monikaolszewska.com – fotograf wykonujący zdjecia artystyczne
  • Calanaprzod.com.pl – restauracja oferująca usługi cateringu

Podsumowanie

Każda Panna Młoda ma inny pomysł na swój wieczór panieński. Od samej scenerii i atrakcji dużo ważniejsza jest obecność jej najbliższych przyjaciółek. Jeśli jednak zorganizujecie coś wyjątkowego specjalnie dla niej, na pewno będziecie miały co wspominać przez długie lata. W końcu która kobieta nie marzy o rejsie jachtem, z kieliszkiem szampana o zachodzie słońca?