Poszukiwanie najpiękniejszych poduszek dekoracyjnych

Jedną z rzeczy, które lubię w mojej żonie jest jej determinacja i upór w dążeniu do celu. W jednym z katalogów zobaczyła ona poduszki, które bardzo jej się spodobały. Niestety zostały one wycofane z oferty, w związku z czym był ogromny problem z tym, by je gdziekolwiek dostać.

Uzupełnienie salonu poduszkami dekoracyjnymi

poduszki dekoracyjneWiększość ludzi po prostu by to sobie odpuściła. Wiedziałem jednak, że w tym przypadku nie mam co na to liczyć. Akurat miałem trzy dni wolnego, wiedziałem więc, że zaraz objedziemy każdy sklep tego typu w mieście w poszukiwaniu wycofanego towaru. Na infolinii dowiedzieliśmy się, że po prostu zostały wstrzymane dostawy, ale jeśli w jakimś sklepie zostały jeszcze tego rodzaju poduszki dekoracyjne, to jak najbardziej zostaną nam one sprzedane. Informacja ta podziałała na moją żonę jak zielone światło na skrzyżowaniu. Jeździliśmy od sklepu do sklepu i pytaliśmy o te konkretne poduszki dekoracyjne. Byliśmy nastawieni na to, że zapewne dostaniemy je dopiero przy jednym z ostatnich sklepów. Bardzo zdziwiło nas więc, że już w trzecim odwiedzonym sklepie sprzedawca powiedział, że zostały mu jeszcze dwa komplety. Wyjął z magazynu poduszki, których tak bardzo poszukiwaliśmy. Były równie piękne co w katalogu. Od razu wiedzieliśmy, że będą świetnie pasowały do kanapy i tapet w naszym pokoju. Nie zastanawialiśmy się ani chwili – kupiliśmy obydwa komplety. Z nowymi poduszkami pojechaliśmy do domu ciekawi, jaki efekt uda nam się osiągnąć. Nie spodziewaliśmy się czegoś takiego.

Okazało się, że poduszki wyglądały tak dobrze, jakby były częścią kompletu z kanapą. Ponieważ ściany malowaliśmy pod kolor kanapy, wszystko wyglądało dosłownie bajecznie. Podziękowałem mojej żonie, że chciało jej się zabiegać o to, byśmy jeździli po sklepach i szukali poduszek.

Więcej przeczytasz na: marina-maison.pl