Potrzebowałam projektanta wnętrz z Poznania

Dosyć długo zastanawialiśmy się z mężem, jakie mieszkanie będzie dla nas odpowiednie. W końcu doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie kupić mieszkanie na rynku deweloperskim. Tak też zrobiliśmy. Teraz musieliśmy tylko zaprojektować i urządzić wnętrze naszego mieszkania. Postanowiliśmy powierzyć to zadanie profesjonaliście, ponieważ oboje nie mieliśmy do tego wyobraźni, ani chęci.

Gdzie w Poznaniu znajdę projektanta wnętrz?

projektant wnętrz PoznańMusieliśmy więc znaleźć projektanta wnętrz, który pomógł by nam urządzić nasze mieszkanie. Zależało nam na tym, aby był to ktoś profesjonalny i kompetentny. Poszukiwania odpowiedniej osoby rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: projektant wnętrz Poznań, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć odpowiednią osobę. Był to wykwalifikowany projektant wnętrz z Poznania, który posiadał wieloletnie doświadczenie na rynku w branży oraz miał bardzo pozytywne rekomendacje poprzednich klientów. Na jego stronie internetowej mogliśmy się zapoznać z innymi jego projektami. Muszę przyznać, że były one dość imponujące. Bardzo nam się spodobały. Zapoznaliśmy się z jego cennikiem. Miał on bardzo przystępne, niskie ceny za swoje usługi. Zachęceni tymi informacjami postanowiliśmy skorzystać z jego usług. Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się z nim na spotkanie.

Jak się okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przez nas projektant wnętrz, miał bardzo szybkie terminy realizacji projektów, a przy tym był bardzo kompetentny. Miał dużo własnych, ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, ale także brał pod uwagę nasze sugestię i potrzeby. Projekt przysłał nam w komputerowym programie graficznym, w którym mogliśmy w 3D zobaczyć jak będzie wyglądało nasze mieszkanie po takiej aranżacji.