Potrzebowałem naturalnego kamienia do elewacji

Kilka miesięcy temu kupiliśmy wraz z żoną działkę, na której z dnia na dzień rośnie w oczach nasz nowy dom. Prace mają się już na wykończeniu, a my możemy powoli myśleć nad wyglądem estetycznym zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz. Bardzo chcemy aby nasz dom był mieszanką nowoczesności i klasyki, nie jest to łatwe połączenie ale na pewno możliwe.

Poszukiwania naturalnego kamienia do elewacji

naturalny kamień na elewacjeJednym z kwestii spornych, na którą nie mogliśmy znaleźć rozwiązania była elewacja całego budynku. Nie mogliśmy się zdecydować jak ma ona wyglądać, czy ma to być zwykła farba w niecodziennym odcieniu, czy też struktura 3D. Nie mogąc się zdecydować i dojść do porozumienia udaliśmy się do pobliskiego przedsiębiorstwa, która zajmuje się montażem elewacji na budynkach. Opisaliśmy nasz problem sympatycznej ekspedientce. Ta po wysłuchaniu naszych oczekiwań stwierdziła, że naturalny kamień na elewacje będzie idealnym kompromisem pomiędzy klasycznym wyglądem w nowoczesnym wydaniu. Od razu też pokazała nam kilkanaście wariantów tego typu elewacji. Byliśmy w szoku, wszystkie wzory wyglądały pięknie z bliska, a co dopiero mówiąc z daleka. Chwilę nam zajęło aby wybrać taki typ elewacji, który najbardziej nam się podobał a jednocześnie nie kosztował fortuny. W końcu jednak udało nam się dojść do kompromisu i zamówiliśmy wybrany rodzaj elewacji wraz z montażem.

Po opłaceniu należności pozostało tylko czekać na ekipę montującą elewację. Zjawiła się ona na naszej posesji kilka dni później. Cały montaż przebiegał bardzo sprawnie. Specjaliści w niezwykłą łatwością i precyzją, kawałek po kawałku uzupełniali ściany naszego domu nową elewacją. Końcowy efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu tego typu elewacji na dom.