Ponieważ prowadzę spory hotel w turystycznej miejscowości, miałam spory problem z parkingiem. Oczywiście parking był dosyć duży, tak aby był w stanie pomieścić wszystkie samochody, należące do gości hotelowych, jednak bardzo często miejsca były zajmowane przez osoby spoza hotelu, które poszukiwały miejsca, gdzie mogą bezpiecznie zaparkować samochód, na czas zwiedzania. Generowało to naprawdę wiele problemów.

Odpowiednio zabezpieczone miejsca parkingowe

blokady parkingoweNa szczęście udało mi się znaleźć bardzo proste rozwiązanie tego problemu. Okazały się nim blokady parkingowe. Przede wszystkim blokady te udało mi się kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie, dzięki czemu rozwiązanie problemu okazało się zdecydowanie tańsze, niż się tego spodziewałam. Blokady były naprawdę bardzo praktycznym rozwiązaniem. Były na tyle solidne, że w żaden sposób nie ulegały zniszczeniu. Dzięki temu, że były trwale przymocowane do podłoża, nie dało się ich również przestawić, ani zdjąć, bez posiadania specjalnego klucza. Blokady te zostawały opuszczane, w momencie gdy gość hotelowy wynajmował pokój, bądź apartament. Otrzymywał wtedy klucz, dzięki któremu mógł położyć przeszkodę. Natomiast po jego wyjeździe blokada była podnoszona, w związku z czym miejsce czekało na jego powrót, bądź też na zameldowanie w hotelu kolejnych gości. Dzięki temu naprawdę udało nam się doprowadzić parking do stanu oczekiwanego.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć produkt, jakim są blokady parkingowe. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na strzeżeniu swoich miejsc parkingowych. Blokady takie są bardzo solidne i co najważniejsze, niezwykle praktyczne. Dodatkowo ich cena jest naprawdę bardzo konkurencyjna, w związku z czym praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.