Prawnik pomaga mi zlikwidować polisolokatę

Gdyby jeszcze kilka miesięcy temu ktoś mi powiedział, że źle zainwestuję pieniądze to bym go wyśmiał. Ja? Zawsze rozsądny człowiek z analitycznym umysłem nigdy nie dałem się zaskoczyć, ale życie jednak to zweryfikowało po czasie.

Dzięki pomocy prawnika zlikwidowałam polisolokatę

likwidacja polisolokaty z prawnikiemDecyzja o założeniu polisolokaty nie była tą najlepszą w moim życiu. Działałem raczej spontanicznie sądząc, że osiągnę bardzo wysokie zyski. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna i potrzebowałem pomocy. Sam nie byłem w stanie wyplątać się z tej całej sytuacji. Miałem świadomość, że niezbędna będzie likwidacja polisolokaty z prawnikiem, który zna się na tych całych finansach. Ja ze swoją wiedzą, która niestety była znikoma, niewiele mogłem zdziałać. Poprosiłem więc o pomoc brata, który pracuje w jednej z większych kancelarii w mieście. Na pewno likwidacja polisolokaty z prawnikiem nie raz u nich miała miejsce, ponieważ takich klientów jak ja na pewno jest o wiele więcej. Brat jak tylko usłyszał w co się wplątałem to od razu powiedział, że mi pomoże. On sam się tym nie zajmuje, ale ma świetnego prawnika, który na pewno pomoże mi sprawnie z tego wybrnąć. Wiedziałem już, że likwidacja polisolokaty z prawnikiem na pewno będzie możliwa do przeprowadzenia. Podpisałem wszelkie pełnomocnictwa, dzięki czemu prawnik mógł mnie w pełni reprezentować. Wiedziałem, że to będzie kosztowało, ale pozostawienie pieniędzy na polisolokacie szybko doprowadzi mnie do bankructwa, na które nie mogłem sobie pozwolić. Pozostało mi czekać.

Zatrudnienie prawnika było najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu odzyskałem swoje pieniądze. Po opłaceniu wszystkich kosztów jeszcze całkiem sporo mi zostało. Bez prawnika to jedynie przyglądałbym się jak uciekają mi oszczędności.