Profesjonalna sesja fotograficzna

Ślub był najważniejszym wydarzeniem w moim życiu i wszystko musiało być wykonane zgodnie planem. Szukałam właściwej sali, która odpowiadała moim wymaganiom oraz wybrałam jedną z najlepszych orkiestr w kraju. Sprawą kluczową było znalezienie odpowiedniego fotografa. 

Sesja ślubna wykonana przez doświadczonego fotografa

fotograf bydgoszczInteresowała mnie profesjonalna sesja ślubna, którą mógł wykonać tylko doświadczony fotograf bydgoszcz i takiej osoby szukałam. Sporo czasu zajęły mi poszukiwania, ponieważ miałam spore wymagania. Rozmawiałam z wieloma fotografami, ale nie zdecydowałam się na nikogo. W końcu zdjęcia miały być pamiątką na całe życie i dlatego szukałam najlepszej osoby do współpracy. Pewnego dnia natrafiłam na stronę internetową jednego z bydgoskich fotografów. Wszystkie zdjęcia, które wykonał były bardzo profesjonalne i nie mogłam od nich oderwać wzroku. Zdecydowałam się z nim skontaktować. Dysponował wolnym czasem w interesującym mnie okresie i postanowiłam z nim podjąć współpracę. Sesja ślubna odbyła się na kilka dni przed ślubem, bo taki miałam plan od samego początku. Fotograf bardzo profesjonalnie podszedł do tego zadania i cały czas dawał nam wskazówki jak się ustawić. O wszystkim tak na prawdę on decydował, bo ani ja, ani mój przyszły mąż Karol nie znaliśmy się na fotografii. Sesja trwała bardzo długo, ale fotograf chciał zrobić jak najwięcej zdjęć i wykonywał je w różnych plenerach. Na koniec udaliśmy się do studia, gdzie wykonał resztę zdjęć. 

Z usług tego fotografa byłam wyjątkowo zadowolona, ponieważ spełnił on moje oczekiwania a zdjęcia wyszły bardzo dobrze. Od razu część z nich oprawiłam w ramki i zawiesiłam na ścianie. Nigdy wcześniej nie miałam tak dobrze wykonanych zdjęć. Wynajęty fotograf spisał się na medal.