Profesjonalny agent nieruchomości

Wiele osób jest zainteresowanych zakupem lub wynajmem mieszkania lub domu. Zresztą nie tylko o domach i mieszkaniach tu mówimy, albowiem dobry agent nieruchomości, ma w swojej ofercie również powierzchnie użytkowe i reklamowe.

Wyspecjalizowani agenci obrotu nieruchomościami

agent obrotu nieruchomościami łódźMożna mieć bardzo dużo gotówki, ale czasem nie znaczy to zbyt wiele, gdy chce się kupić nowe mieszkanie, gdyż w naszym mieście, wyprzedają się one zanim deweloper zdąży je wybudować. Takie są realia dzisiejszych czasów, więc trzeba sobie radzić, a najlepsze sposoby na pozyskiwanie najlepszych nieruchomości, ma nie kto inny, jak agent obrotu nieruchomościami. Fakt, nazwa tej profesji jest nieco przydługa, ale w pełni oddaje profesjonalizm, jakim kierują się najlepsi pośród nich. Jeżeli jest nam potrzebna osoba, jak zaufany agent obrotu nieruchomościami Łódź to miasto, gdzie możemy być o to spokojni. Wszak tutejsi brokerzy należą do jednych z najlepszych w Polsce, a wiele agencji posiada swoje filie w niemal całej Polsce. Jeżeli chodzi natomiast o prowizję, jaką pobierają agenci, jest ona zależna od rodzaju transakcji oraz umówionej, indywidualnie z klientem, stawki. Natomiast przyjmuje się, że wynagrodzenie dla takiej osoby, wynosi od dziesięciu do piętnastu procent wartości, podpisywanej umowy sprzedaży, wynajmu, dzierżawy, etc. Należy również zauważyć, że najlepsi łódzcy brokerzy, zawsze znajdują się w czołówkach ogólnopolskich list.

Łódź się rozwija i zwiększa się także infrastruktura mieszkalna, nie każdy jednak jest zainteresowany zakupem nowego mieszkania lub domu, celując raczej w nieruchomości z rynku wtórnego. Dla takich osób oczywiście również jest dedykowana oferta i dotyczy nie tylko zakupu domów oraz mieszkań, ale też długotrwałego wynajmu.