Projektowanie wnętrz na wiosnę

Ostatnie dni praktycznie siedziałam z nosem w oknie, oczekując cieplejszych dni. Mąż obiecał mi, że na wiosnę w końcu ruszymy z remontem, bo już prosiłam go o to tak długo, aż w końcu się zgodził. Mieliśmy stary dom, który nie był ruszany już od lat i wszystko już dawno straciło swój urok.

Wykonujemy projekt nowego wnętrza

projektowanie wnętrz - GdańskDoczekałam się cieplejszych dni i od razu dostałam zastrzyk pozytywnej energii. Zadzwoniłam po ustalone wcześniej projektowanie wnętrz – Gdańsk, ponieważ nie miałam pewności, że sama bym wszystko dobrze rozplanowała. W tych czasach bardzo wiele osób korzysta z usług projektantów wnętrz i nie jest to już zarezerwowane tylko dla gwiazd i celebrytów. Przyjechała do nas miła para, która pracowała razem i wzajemnie dopełniali swoje pomysły. Od razu zwrócili uwagę na to, że moje rolety i zasłony, zabierają bardzo dużo naturalnego światła, przez co dom w środku może być za ponury. Ustaliliśmy, że wszędzie pojawią się białe rolety i pozbędziemy się zasłon całkowicie. Tylko zabierały miejsce, natomiast roleta jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Poza tym pozbyliśmy się starych dywanów, na ich miejsce pojawiły się piękne deski podłogowe. Już sama zmiana podłogi bardzo dużo nam dała. Następnie wybieraliśmy kanapy i tutaj kolor musiał być koniecznie beżowy. Biały byłby za jasny i zaraz by się pobrudził, a brązowe za ciemne, więc takie rozwiązanie było jedynym wyjściem. Projekt pomieszczeń powstał bardzo szybko i był idealny.

Byłam taka zadowolona z mojego nowego mieszkania. Zupełnie tak, jakbym się przeprowadziła. Gdyby nie współpraca z projektantami, to pewnie wnętrze nie wyglądałoby aż tak dobrze. Sama nie miałam aż takiego polotu, natomiast tamta para doskonale wiedziała co robi i mieli wyjątkowo dobry gust i wyczucie.