Przede mną był trudny rozwód

Byłam w ogromnym szoku, kiedy okazało się, że mój mąż mnie zdradza. A wydawało mi się, że przez tyle lat byliśmy wprost idealnym małżeństwem. Cóż, w takiej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak się rozwieść. Zdrada to było coś, co było dla mnie niewybaczalne. Jednak mąż powiedział, że to wszystko moja wina i nie pozwoli mi się tak łatwo rozwieźć.

Wybrałam prawnika z doświadczeniem w rozwodach

trudne rozwody w szczecinieTego było dla mnie już za wiele. Miałam wrażenie, że mąż chce mnie szantażować. Nie pozostało mi więc nic innego, jak znaleźć dla siebie bardzo dobrego prawnika, który pomoże mi w takiej sprawie. Na szczęście dosyć szybko znalazłam prawnika, który miał już za sobą naprawdę trudne rozwody w Szczecinie. Dowiedziałam się od przyjaciółki, która sama rozwodziła się już kilkukrotnie, że ten prawnik podejmuje się nawet najtrudniejszych spraw i zawsze podchodzi do każdego klienta z pełnym zaangażowaniem. Pomaga on przy pisaniu wszelkich pism procesowych i pełni rolę pełnomocnika strony. Właśnie na kimś takim mi zależało. Jeszcze tego samego dnia skontaktowałam się z nim i umówiłam się na spotkanie w jego kancelarii prawnej. Od razu nie marnował on czasu i po wysłuchaniu mojej historii, pomógł mi sporządzić pozew rozwodowy i podpowiedział do jakiego sądu powinnam go nadać. Byłam bardzo zadowolona z jego pomocy, ponieważ wszystko mi cierpliwie tłumaczył.

Został on moim pełnomocnikiem, w związku z czym wszystkie dokumenty od mojego męża oraz z sądu trafiały bezpośrednio do niego, co pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu i przede wszystkim nerwów. Prawnik okazał się naprawdę doświadczony i miał dużą wiedzę w przeprowadzaniu trudnych rozwodów. Bardzo mi pomógł i co najważniejsze, jego usługi nie były zbyt drogie. Cieszę się, że do niego trafiłam.