1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Róbmy odbitkę zdjęć, aby nie utracić ich na zawsze!

Róbmy odbitkę zdjęć, aby nie utracić ich na zawsze!

Każdy informatyk do którego zanosimy swój zepsuty sprzęt zawsze radzi nam, abyśmy tworzyli kopie zapasowe ważnych dla nas folderów i plików. Niestety większość z nas bagatelizuje tę sprawę, a kiedy sprzęt rzeczywiście ulegnie awarii, możemy utracić… wiele ważnych wspomnień.

Dlaczego warto robić odbitki fotograficzne?

odbitka fotograficzna onlineTak było między innymi właśnie w moim przypadku. Kiedy mój laptop po raz pierwszy odmówił całkowitego posłuszeństwa i zaniosłam go do naprawy, przy odbiorze naprawionego sprzętu polecono mi, abym na przyszłość robiła kopie zapasowe, które w razie awarii komputera nie ulegną uszkodzeniu. Jednak ja sądziłam, że skoro mój komputer naprawili profesjonaliści to z pewnością nic mu się więcej nie stanie. Niestety, jakiś czas później mój laptop zainfekował wirus i trzeba było wyczyścić pamięć dysku. Nie zabolało mnie wykasowanie gier, ponieważ te zawsze mogłam ponownie zainstalować. Gorzej, że zniknęły wszystkie moje pamiątkowe zdjęcia z chłopakiem. Z racji tego, że pracuje on na zagranicą i rzadko się widujemy, te zdjęcia były dla mnie naprawdę bardzo ważne. Od tamtej pory wszystkie fotki zawsze dodatkowo zapisywałam na płycie, lecz aby je odtworzyć, należało włożyć płytę do komputera z którym nie zawsze mamy styczność, dlatego wpadłam na pomysł, że zacznę wywoływać nasze zdjęcia. Odbitka fotograficzna online jest usługą bardzo łatwo dostępną, a wyrobienie takich odbitek kosztuje dosłownie gorsze. Fakt, na zdjęcia musimy poczekać kilka dni, ale w końcu dostaniemy je na papierze zyskując pewność, że tym razem nie utracimy już ważnych chwil w naszym życiu oraz, że pozostaną z nami na zawsze. Warto wyrabiać odbitki, bowiem sprzęt cyfrowy to tylko sprzęt, a te lubią nas czasami zawodzić.

Ile starych zdjęć naszych dziadków, czy nawet pradziadków przetrwało do dziś? A ile zdjęć przetrwało niewywołanych w formie cyfrowej? No właśnie. To mówi samo za siebie. Taka usługa jest naprawdę bardzo tania, a zyskujemy bardzo wiele.Takie wywołane zdjęcia możemy umieścić w albumie, czy oprawić w ramkę, aby mieć do nich dostęp zawsze i wszędzie, a dodatkowo w łatwy i uporządkowany sposób. Takie odbitki możemy wykonać nie tylko w sieci, ale również u każdego fotografa. 

Close Menu