Rola systemów ERP

Wszystkie szanowane programy ERP dostępne na rynku mi się podobały. Tak naprawdę nawet nie wiedziałem, jak to jest, jak wykorzystuje się takie aplikacje na co dzień w firmie. Dobrze jednak wiedziałem, że zaczynając prowadzenie własnego biznesu na pewno będę musiał liczyć się z kosztem właśnie przygotowania odpowiedniego oprogramowania, które pomoże każdemu pracownikowi i mnie w efektywnym zarządzaniu.

ERP dla każdego

erp dla budownictwaSystem erp, którym się interesował był bardzo polecany na rynku. Zdecydowałem się, że zrobię bardzo dokładny research jeszcze przed zamówieniem odpowiedniego oprogramowania, aby uniknąć zaskoczenia, że aplikacje nie będą działały tak, jak sobie tego życzę. Całe szczęście, że system erp jest dostępny także w wersjach testowych, dzięki czemu można się zapoznać z każdą funkcjonalnością. Pracownik jednej firmy, która tworzy właśnie takie systemy i aplikacje zaproponował mi, że przejdę z nim szkolenie na wersji próbnej i zobaczę w ogóle, czy taki system erp dla budownictwa mi odpowiada. Zależało mi w końcu bardzo na tym, aby dobrać jak najlepsze rozwiązania dla mojej firmy. System erp jak dla mnie był bardzo dobry. Jednak stwierdziłem, że moi pracownicy również muszą być odpowiedzialni za taką decyzję i ich także zaprosiłem na pokazanie tego, na jakich aplikacjach przyjdzie im pracować. Wszystkie oferowane przez firmę systemy sprawdzały się bardzo dobrze. Mogłem przejrzeć wszystkie zakładki w programie, który dostałem tak, aby upewnić się w przekonaniu, że taka aplikacja będzie dla mnie odpowiednia.

Stwierdziłem nawet, że wykupię kilkuletni abonament właśnie na to oprogramowanie, co na pewno znacznie ograniczy koszty. W przypadku zakupu abonamentu na miesiąc, czy dwa na pewno te koszty byłyby znacznie większe dla każdego przedsiębiorcy.