Ślub w białej sukni

Która z nas nie marzyła o tym dniu? Od zawsze, od dzieciństwa, wyobrażamy sobie piękną suknię, biały welon, kwiaty w dłoni i ten jedyny czekający przed ołtarzem. Śni nam się ten pierwszy taniec, pocałunek… Co zrobić, by ten dzień był tak niepowtarzalny, jak miłość, która połączy małżonków?

Pięknie udekorowana sala

dekoracje ślubne warszawaSuknia szyta na miarę u krawcowej. Sala weselna zamówiona rok przed ślubem. Albo więcej, cóż takie są realia. Uzgadniamy jedzenie, wynajmujemy zespół – najlepiej taki polecony przez koleżankę, jeszcze raz sprawdzamy listę gości. Czy to już wszystko? Czy o czymś nie zapomnieliśmy? Och tak! Przecież to wszystko musi pięknie wyglądać! W popłochu przeglądamy ogłoszenia i jest – dekoracje ślubne warszawa – co za ulga. Dekoracja ślubna to nie tylko bukiet Panny Młodej i kotylion w klapie marynarki Pana Młodego. Trzeba jeszcze przygotować kościół – białe pokrowce na ławkach i upięte do nich kotyliony z żywych kwiatów. Trzeba zadbać o bukiecik dla druhny. Nie mówiąc już o samej sali weselnej. Piękne obrusy to nie wszystko. Na każdym obowiązkowo musi się znaleźć bukiet świeżych kwiatów. A jeszcze wstęgi, balony, serpentyny, palące się świece, które dodają uroku. Talerze, sztućce, serwetki i wizytówki z nazwiskami gości weselnych. Zadbamy, by wszystko było zharmonizowane i piękne. By ślub wyglądał tak wspaniale, jak czuć się będą Państwo Młodzi.

Życzymy niezapomnianych wrażeń. Udanej zabawy w gronie bliskich i przyjaciół. Wspomnień na długie, długie lata wspólnego życia – i zdjęć, które przywoływać będą te wspomnienia. Pełnej uniesień nocy poślubnej i podróży gdzieś, gdzie nie dosięgną was troski dnia codziennego. A potem wielu, wielu lat dzielonych razem i przepełnionych miłością. Gromadki kochających dzieci, wnuków i prawnuków.