Spędziłam udany tydzień nad rozlewiskiem

Skończyłam studia z bardzo dobrym wynikiem. Sporo ostatnio czasu poświęcałam na naukę. Wiem, że nauka jest bardzo ważna a zależy mi żeby w przyszłości dobrze zarabiać i odnosić sukcesy zawodowe. Moi rodzice postanowili przygotować dla mnie niespodziankę i zafundowali mi tygodniowy wypoczynek nad jeziorem. 

Rodzice wysłali mnie na urlop

pensjonat nad rozlewiskiemZupełnie nie spodziewałam się takiego prezentu od rodziców. Wiedziałam, że się o mnie martwią bo sporo czasu spędzałam nad książkami ale ja wszystko miałam pod kontrolą. Kiedy dowiedzieli się, że już wszystko mam pozaliczane i mogę w końcu odpocząć wręczyli mi prezent w kopercie. Pensjonat nad rozlewiskiem miałam opłacony na tydzień i sama mogłam zarezerwować sobie pokój w odpowiednim dla mnie terminie. Stwierdziłam, że skoro pogoda dopisuje a ja już mam wolne to mogę śmiało pojechać w to urocze miejsce. Na stronie internetowej sprawdziłam sobie jak wygląda pensjonat i byłam pod wielkim wrażeniem. Miejsce było idealne. Daleko od zgiełku miasta. Spor zieleni wokół a także piękne jezioro, na którym można było korzystać z wodnych atrakcji. Zarezerwowałam sobie termin i pojechałam żeby odpocząć i się zrelaksować. Pogoda była idealna a w pensjonacie poznałam spor nowych i ciekawych osób. Bardzo miło spędziłam czas i byłam wdzięczna moim rodzicom, ze wpadli na tak genialny pomysł. Myślałam, ze samotny wyjazd nie będzie trafiony ale ja jestem kontaktowa osobą i muszę przyznać, że nie sądziłam że poznam aż tak dużo nowych osób, z którymi chętnie będę utrzymywać dalsze kontakty.

Pensjonat nad rozlewiskiem zrobił na mnie duże i pozytywne wrażenie. Ekipa, która zajmowała się obsługą tego miejsca była bardzo pomocna i można było na nich liczyć w każdej sytuacji. Pracownicy dbali o każdy szczegół, żeby pobyt w tym miejscu był udany.