Wiele osób chce wyróżniać się w tłumie. Można to zrobić na wiele sposobów, jednak najłatwiejszym sposobem jest zakup oryginalnych i niepowtarzalnych ciuchów lub gadżetów.

Jak stworzyć własną koszulkę z nadrukiem w kreatorze?

Tworzenie koszulki w kreatorzeJednym ze sposobów na wyróżnienie się z tłumu są koszulki z nadrukiem. Takie koszulki mogą być przykładowo śmieszne lub nieść jakieś przesłanie. Coraz bardziej popularne stają się kreatory własnych koszulek. Poprzez odpowiednio wybrany nadruk można manifestować swoje pasje, ulubioną drużynę sportową lub zespół. Czasem można stworzyć ubrania dla całej rodziny, klasy lub przyjaciół. Kreator koszulek jest również dobrym wyrobem, jeśli szuka się spersonalizowanego upominku. Większość sklepów internetowych z kreatorami koszulek działa podobnie. W pierwszym etapie należy wybrać czy koszulka ma być:

 • damska,
 • męska,
 • dziecięca

Następnie należy wybrać fason, rozmiar i kolor koszulki. W kolejnym kroku tworzy się grafikę lub napis na koszulce oraz umieszcza się go w dowolnym miejscu na koszulce. Grafikę można wybrać z pośród proponowanych w sklepie internetowym lub wybrać ją z dysku komputera.

Jaką wybrać koszulkę z nadrukiem?

Koszulka z własnym nadrukiemKoszulki z nadrukiem, można również zamówić gotowe, takie, jakie proponuje producent. Jest bardzo wiele przeróżnych koszulek, które można wybrać, czy to dla siebie, czy to na prezent dla kogoś. Główne kategorie takich koszulek z nadrukiem to:

 • humor,
 • miasta,
 • imiona,
 • muzyczne,
 • miłosne,
 • cytaty,

Wszystko zależy od tego jaki ktoś ma preferencji, co lubi, czego nie lubi. W obecnym czasach koszulki nie są już tylko zwykłym ubraniem, ale także manifestacją swoich upodobań i poglądów.

Jaką wybrać torbę z nadrukiem?

Torba ekologicznaPodobnie jak koszulki torby materiałowe z nadrukiem stały się hitem. Na takich torbach można wydrukować praktycznie wszystko. Torby materiałowe są na pewno ekologicznym produktem, ponieważ przyczyniają się do mniejszej zużywalności toreb plastikowych. Poza tym bardzo często są produkowane z ekologicznych materiałów. Rynek oferuje wiele rodzajów toreb materiałowych, m.in. torby wykonane z polipropylenu, z bawełny polskiej lub indyjskiej. Torby polipropylenowe są w dobrych cenach oraz są wysokiej jakości oraz trwałe. Torby bawełniane z nadrukiem cechuje duża wytrzymałość oraz wyjątkowy efekt wizualny. Takie torby bardzo często są wykorzystywane w marketingu jako gadżet dla klientów. Jest to obraz dla danego klienta, że firma dba o ekologie. Na takich torbach można nadrukowywać logo firmy lub hasło reklamowe. Wiele osób poprzez nadruki na torbach materiałowych manifestuje swoje poglądy. Torby materiałowe bawełniane stają się dosyć popularną alternatywą dla plastikowych toreb, lub tych wykonywanych z innych tworzyw sztucznych. Torby bawełniane z nadrukiem mogą być surowe. Taka torba wtedy występuje z kolorze ecru. Takie torby są nie obrobione, dlatego należy się liczyć, że po wypraniu takiej torby można stracić ona swój fason. Również torby z nadrukiem bawełniane mogą być barwione. Wtedy taka torba zostaje poddana procesowi stabilizacji oraz farbowania. Takie torby cechuje wykurcz do 6%. Poza tym nie farbują, można je prać oraz prasować. Torby bawełniane mogą być wykonane trzema splotami:

 • płóciennym,
 • skośnym,
 • panamowym

Splot płócienny czyli lniany jest charakterystyczny dla wielu bawełnianych tkanin. Taka tkanina jest dwustronna, a wątek i osnowę tworzy przeplatana nitka. Splot skośny drelichowy jest grubszy. Charakteryzują się przeplątaniem 1 nitki wątku oraz trzech nitek osnowy, taki materiał jest jedno stronny. Splot pannamowy jest także gruby. Wątek i osnowa to trzy nitki, materiał jest dwustronny.


Dodatkowe informacje w tym zakresie dostępne są na:

 • Studio Agama – strona internetowa firmy sprzedającej koszulki z nadrukiem
 • Fashionpost.pl – serwis internetowy związany z modą i ubiorem
 • Torby.bawelniane.pl – strona internetowa przedsiębiorstwa oferującego torby bawełniane z nadrukiem

Podsumowanie


Istnieje wiele sposobów na wyróżnienie się z tłumu. Najłatwiej można wyróżnić się poprzez swój wygląd i ubiór. Można zainwestować w koszulki z nadrukiem, oryginalne torby. Wszystko zależy od pomysłowości osoby, która chce się wyróżnić.